3

A już za chwilę rusza maraton w NBA i do tego 3 mecze w c+ :)

0

@Pablopicasso27 Ale z Cb Picasso

1

@Esteban_ Do następnego roku Estebanie

1

@Adriano99 Mój bohater z avatara za ten rok raczej nie zasługuje na czapke

4

Merry Christmas.

1

@student97r Dobre decyzje jak dla mnie.

0

@student97r love się przeniesie gdzieś?

2

Merry Christmas everyoneee

1

@Danny Gaucho wesołych Danny ! Liczę na jakieś filmy jeszcze kiedyś misiek

1

@Kapitan hawk jedyny bez bana :v

1

@kerouac jest i kerłak *.*

1

@KamQiX Koniu wygra ze wszystkimi.To szczwany koń

1

@SeeleyBooth to ja też swojego ziomka.Merry Christmas @Ronaldo

0

@Transu96 Zgadzam się Krzychu

3

@Kapitan hawk Przyznaj się.Kogo tam ignorujesz? :v

11

Lata mijają a na rambli stare nicki od dawna.I tak rok w rok.To w sumie jest piękne.

0

@kenneth99 6:15 dla chętnych.

1

LeBron James o ,,Load Management” :
– Jeśli jestem zdrowy, to gram. To nie ma dla mnie żadnego sensu. Nie wiem ile jeszcze meczów rozegram w karierze. Nie wiem ilu dzieciaków, które przyszło na mecz najbardziej chciały zobaczyć właśnie mnie.

0

@student97r Aaaa no tak.Chociaż ten o 23 to taki średni hit xD

0

@Chwytliwy A ja mam odwrotnie.Moja mama zawsze korzystała z tych starszych telefonów a teraz niedawno na urodziny kupiliśmy jej smartfona takiego nawet wypasionego i jest zachwycona.To samo z komputerem.Nigdy nie korzystała a od pewnego czasu godzinke czy dwie spędza :v

0

@student97r Mecz o 20:30 i 23 w c+ czy może pomyliłem?

1

@Kapitan hawk No też obecnie tego show/magi czy jak to inaczej nazwać jest bardzo mało.Poza Messim to praktycznie nikt.

1

@Kapitan hawk Też prawda ale ciężko jest zastąpic takich ludzi jak Iniesta,Neymar czy Alves.

0

@Danny Gaucho Ale szczerze Ibre to bym poogolądał jeszcze w Europie.

3

@Kapitan hawk No Neymar dawał show ale przedewszystkim dużo jakości.Zreszta inaczej przeciwne drużyny reagowały gdy był Neymar w Barcelonie bo wiedzieli że gdzieś na tej lewej flance jest dzikus z Brazyli który potrafi niezle zakręcic.Messi miał wtedy też więcej swobody a Lusito to już wgl kosmos grał.

6

@Kapitan hawk Jestem na tak bo nie ma trików.
sombrero must have

0

@cracker Ten akurat jest smieszny ale spoko nawet :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?