Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A już za chwilę rusza maraton w NBA i do tego 3 mecze w c+ :)
0
@Pablopicasso27 Ale z Cb Picasso
1
@Esteban_ Do następnego roku Estebanie
1
@Adriano99 Mój bohater z avatara za ten rok raczej nie zasługuje na czapke
4
Merry Christmas.
1
@student97r Dobre decyzje jak dla mnie.
0
@student97r love się przeniesie gdzieś?
2
Merry Christmas everyoneee
1
@Danny Gaucho wesołych Danny ! Liczę na jakieś filmy jeszcze kiedyś misiek
1
@Kapitan hawk jedyny bez bana :v
1
@kerouac jest i kerłak *.*
1
@KamQiX Koniu wygra ze wszystkimi.To szczwany koń
1
@SeeleyBooth to ja też swojego ziomka.Merry Christmas @Ronaldo
0
@Transu96 Zgadzam się Krzychu
3
@Kapitan hawk Przyznaj się.Kogo tam ignorujesz? :v
11
Lata mijają a na rambli stare nicki od dawna.I tak rok w rok.To w sumie jest piękne.
0
@kenneth99 6:15 dla chętnych.
1
LeBron James o ,,Load Management” :
– Jeśli jestem zdrowy, to gram. To nie ma dla mnie żadnego sensu. Nie wiem ile jeszcze meczów rozegram w karierze. Nie wiem ilu dzieciaków, które przyszło na mecz najbardziej chciały zobaczyć właśnie mnie.
3
@Kapitan hawk https://static.puzzlefactory.pl/puzzle/166/458/original.jpg
0
@student97r Aaaa no tak.Chociaż ten o 23 to taki średni hit xD
0
@Chwytliwy A ja mam odwrotnie.Moja mama zawsze korzystała z tych starszych telefonów a teraz niedawno na urodziny kupiliśmy jej smartfona takiego nawet wypasionego i jest zachwycona.To samo z komputerem.Nigdy nie korzystała a od pewnego czasu godzinke czy dwie spędza :v
0
@student97r Mecz o 20:30 i 23 w c+ czy może pomyliłem?
1
@Kapitan hawk No też obecnie tego show/magi czy jak to inaczej nazwać jest bardzo mało.Poza Messim to praktycznie nikt.
1
@Kapitan hawk Też prawda ale ciężko jest zastąpic takich ludzi jak Iniesta,Neymar czy Alves.
0
@Danny Gaucho Ale szczerze Ibre to bym poogolądał jeszcze w Europie.
3
@Kapitan hawk No Neymar dawał show ale przedewszystkim dużo jakości.Zreszta inaczej przeciwne drużyny reagowały gdy był Neymar w Barcelonie bo wiedzieli że gdzieś na tej lewej flance jest dzikus z Brazyli który potrafi niezle zakręcic.Messi miał wtedy też więcej swobody a Lusito to już wgl kosmos grał.
1
@kerouac Chociaż ten chyba ładniejszy
https://image.ceneostatic.pl/data/products/84704250/i-hugo-boss-ocean-edition-1513743.jpg
6
@Kapitan hawk Jestem na tak bo nie ma trików.
sombrero must have
4
@kerouac No no.
https://media.ella-juwelen.pl/catalog/product/cache/043ac4ad617ef41fe3579a24e0314685/1/5/1513703-_1_.jpg
0
@cracker Ten akurat jest smieszny ale spoko nawet :v