Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 Hat tricka każdy może strzelić a tak skoczyć nie każdy :v
3
@Avada Kedavra ogólnie mówiąc ciemno jak w ..
1
@Lola120 Włącz sobie last christmes.
0
@LuisSalvano wszystkiego najlepszego Luis !
2
@Odesseiron a ja nie patrzę na ceny hihihi
2
@Adamski69 Rooney niby napastnik ale podawać to on potrafił.
1
@student97r LeBron pogra do 40 ,zrobi wszystkie rekordy na swoją korzyść i dołoży z pierścień albo dwa i Goat.
1
@student97r do meczu gwiazd na spokojnie
0
@bixmix gdy skończy karierę będzie #1
2
Anthony Davis wraca! Szykuje się mega meczyk.
0
@Hushovt Kurde.Nigdy nie oglądałem Star Warsow :D
0
Już za godzinę hit w NBA.eh ale trzeba poczekać jeszcze ;/
1
@Hushovt Była samba na całego.
1
@Kapitan hawk potężny Sociedad.
1
@student97r Chociaż jak słyszę trójki to kojarzy mi się Steph :v
2
@Volk Czy ja wiem.Mozesz być geniuszem ale najważniejsze jest utrzymać się na szczycie.
0
@NismoFCB obecnie ma 130 i pewnie skończy sezon gdzieś na 300.Bedzie grał jeszcze spokojnie z 5-6 lat.Obstawiam że skończy karierę z około 3500.
0
@student97r Harden przeskoczy wszystkich.
0
Ciekawe kiedy ktoś ogarnie w Barcelonie że Grizi nigdy nie będzie błyszczał na lewym skrzydle.
0
@prokofiew On zawsze skakał wyżej niż inni.Nie wiem czy to genetyczne czy wytrenował taki skok ale imponuję tym.
3
@Witekk10 5 lat temu Vidal by był świetny ale teraz już ciężko.Napewno nie na podstawową 11.
1
@Filek25 Może i tak ale ogólnie mało kto może się równać z Ronaldo a właściwe to tylko Messi.
0
@rainyy Depay lepszy :D
1
@Filek25 Raczej nie.Ronaldo w Manchesterze czarował.Ale tak jak sam pózniej powiedział że musi zmienić styl gry bo ciągłe dryblowanie itd będzie prowadziło do kontuzji (czyt Neymar) i stał się napastnikiem najlepszym w historii.
0
@fart Też mi się tak wydaje.Lakers bez Davisa mam wrażenie że traci połowe potencjału.
4
Canal+ pokaże do końca rok aż 11 meczy NBA.Zaczynamy od dziś Bucks vs Lakers :]
12
@matirix20 Casemiro nie jest rzeznikiem ale ludzie go nie lubią za to że nie dostaje kartek.On potrafi zrobić po 10 fuali w meczu i zakonczyc mecz bez kartki :v
0
@Suzu O nie.Mój idol z avka
0
@kenneth99 Sprzedał sie
0
@4drian0 pewnie jakiś wywiad albo komentarz meczu wuleja XD