1

@TheNekro94 Hat tricka każdy może strzelić a tak skoczyć nie każdy :v

3

@Avada Kedavra ogólnie mówiąc ciemno jak w ..

1

@Lola120 Włącz sobie last christmes.

0

@LuisSalvano wszystkiego najlepszego Luis !

2

@Odesseiron a ja nie patrzę na ceny hihihi

2

@Adamski69 Rooney niby napastnik ale podawać to on potrafił.

1

@student97r LeBron pogra do 40 ,zrobi wszystkie rekordy na swoją korzyść i dołoży z pierścień albo dwa i Goat.

1

@student97r do meczu gwiazd na spokojnie

0

@bixmix gdy skończy karierę będzie #1

2

Anthony Davis wraca! Szykuje się mega meczyk.

0

@Hushovt Kurde.Nigdy nie oglądałem Star Warsow :D

0

Już za godzinę hit w NBA.eh ale trzeba poczekać jeszcze ;/

1

@Hushovt Była samba na całego.

1

@Kapitan hawk potężny Sociedad.

1

@student97r Chociaż jak słyszę trójki to kojarzy mi się Steph :v

2

@Volk Czy ja wiem.Mozesz być geniuszem ale najważniejsze jest utrzymać się na szczycie.

0

@NismoFCB obecnie ma 130 i pewnie skończy sezon gdzieś na 300.Bedzie grał jeszcze spokojnie z 5-6 lat.Obstawiam że skończy karierę z około 3500.

0

@student97r Harden przeskoczy wszystkich.

0

Ciekawe kiedy ktoś ogarnie w Barcelonie że Grizi nigdy nie będzie błyszczał na lewym skrzydle.

0

@prokofiew On zawsze skakał wyżej niż inni.Nie wiem czy to genetyczne czy wytrenował taki skok ale imponuję tym.

3

@Witekk10 5 lat temu Vidal by był świetny ale teraz już ciężko.Napewno nie na podstawową 11.

1

@Filek25 Może i tak ale ogólnie mało kto może się równać z Ronaldo a właściwe to tylko Messi.

0

@rainyy Depay lepszy :D

1

@Filek25 Raczej nie.Ronaldo w Manchesterze czarował.Ale tak jak sam pózniej powiedział że musi zmienić styl gry bo ciągłe dryblowanie itd będzie prowadziło do kontuzji (czyt Neymar) i stał się napastnikiem najlepszym w historii.

0

@fart Też mi się tak wydaje.Lakers bez Davisa mam wrażenie że traci połowe potencjału.

4

Canal+ pokaże do końca rok aż 11 meczy NBA.Zaczynamy od dziś Bucks vs Lakers :]

12

@matirix20 Casemiro nie jest rzeznikiem ale ludzie go nie lubią za to że nie dostaje kartek.On potrafi zrobić po 10 fuali w meczu i zakonczyc mecz bez kartki :v

0

@Suzu O nie.Mój idol z avka

0

@kenneth99 Sprzedał sie

0

@4drian0 pewnie jakiś wywiad albo komentarz meczu wuleja XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?