Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kylian Mbappe,Kylian Mbappe.Czujecie to?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Katalonbar zawieszenie ma na 3 mecze czy 1 ?
1
@Kapitan hawk Sezon 2015... masakra.Zeby 3 zawodników miało 40 bramek +
3
@Kapitan hawk uwielbiam takie mecze.Nie trzeba się denerwować i mecz załatwiony w 1 połowie :v
0
@Kapitan hawk po kursie 2,45.piekny dzień;)
1
@DaPi United Fergiego
2
@JimMorrisonFCB teoretycznie tak ale ja się skusze na 1
6
@Avada Kedavra A ja napewno nie życze tego VVD.Zbyt fajny koleś.
0
@itmustbejoke Ale i tak już ma mistrza to co za różnica.
1
Mogłoby Flamengo to wygrać bo zawsze kluby z Europy w ostatnim czasie to trofeum wygrywali.
1
@Danny Gaucho Cantona...waw a przecież to była szpica.
0
@Hiacynk A niech strzela ile chce.Zobaczymy jak na Euro Portugalia zagra,
0
@Hiacynk Zresztą Ronaldo pewnie nie będzie grał w tych meczach albo zagra po 45 minut.
0
@Hiacynk A niech strzela.Nie wiem co to ci przeszkadza.On i tak go przegoni.
2
@adi7adi8 A kiedy on nie był mocarny.Ma wszystko co potrzebuję pomocnik a do tego bardzo dużo biega.
0
@Hushovt NBA teraz a nie jakieś wieski.
1
@D44H albo być 3 grupą i mieć na to wyj.
1
@TheNekro94 Hat tricka każdy może strzelić a tak skoczyć nie każdy :v
3
@Avada Kedavra ogólnie mówiąc ciemno jak w ..
1
@Lola120 Włącz sobie last christmes.
0
@LuisSalvano wszystkiego najlepszego Luis !
2
@Odesseiron a ja nie patrzę na ceny hihihi
2
@Adamski69 Rooney niby napastnik ale podawać to on potrafił.
1
@student97r LeBron pogra do 40 ,zrobi wszystkie rekordy na swoją korzyść i dołoży z pierścień albo dwa i Goat.
1
@student97r do meczu gwiazd na spokojnie
0
@bixmix gdy skończy karierę będzie #1
2
Anthony Davis wraca! Szykuje się mega meczyk.
0
@Hushovt Kurde.Nigdy nie oglądałem Star Warsow :D
0
Już za godzinę hit w NBA.eh ale trzeba poczekać jeszcze ;/