0

@puyol_presidend5 To już chyba lepiej było wrzucic United z Burley zamiast Live.

11

@MarioVeB! Dosyć odważne słowa że Iniesta i Pirlo zjadali Zizou.

0

Potężny Jose wraca.

6

@itmustbejoke Nie lubisz ich bo wklepali Barcelone w ziemie ?

0

@bixmix United z handi dzis pewniaczek

0

@Hushovt o czym to?

0

W sumie prawie jak all star game :V

0

@bartniczek7 Mogą oddawać ale JH13 jest obecnie wyjątkowy w NBA.

0

@student97r Chyba że brodacz będzie w mega formie chociaż to może nawet nie wystarczyć.

0

@Gieswu Gra bez głowy ale też kreuje innym świetne pozycje rzutowe.Do niego się po prostu trzeba przyzwyczaić że czasem odj3bie coś niepotrzebnego i na czym cierpi cały zespół.

0

@student97r Rakiety mam wrażenie ze co rok są blisko ale czegoś brakuje.Chyba mieli już swoją szanse gdy wypadł Paul :/

0

@Pablopicasso27 Skupieni czy nie to takie mecze powinni wygrywać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@student97r I rzuca dalej.Mecz by potrwał trochę to by jakiś rekord pobił.

0

@student97r Nie wiem ale chyba 0/8 za 3

2

@podborski Kontuzje,kontuzje i jeszcze raz kontuzje+odejście Duranta.Za rok znowu będą topem w NBA

2

@student97r Westbrook niby najwięcej pkt a mam wrażenie że spartolił mecz.

0

@GilManzano też mi się tak wydaje :)

0

@JimMorrisonFCB Oczywiście bo już za godzinę derby LA :d

0

@student97r Niech robi te szalone penetracje i rzuty z pół dystansu a do trójek powinien mieć zakaz.

0

@student97r to już klasyk.A te jego trójki to jakiś dramat

0

@Pablopicasso27 Oni potrzebują zdrowego Klaya,Stepha i w dobrej formie Draymonda+solidnych zmienników i spokojnie mogą walczyć o mistrza.

0

@Pablopicasso27 Za rok znowu będą top 3 na zachodzie.Wrócą wszyscy po kontuzjach i trejdy jakieś zrobią pewnie jeszcze.

0

@Faun Rakiety nigdy dobrze nie broniły i to jest ich największa wada a GSW to jeden z najgorszych zespołów w lidze obecnie.

0

@Mroziu Ta ale dziś wojownicy tak nieudolnie go podwojają że szok.

6

@budel17 Bo to najlepszy ofensywny zawodnik w całej lidze.

0

@Chaoss A tak szczerze to nie wiem :v Zalezy czy czujesz się na siłach i czy musisz naprawde jechac :d

0

@student97r Ostatnio to sam Harden po 10 trafia :D

0

@Chaoss A jak myślisz?

0

@student97r 76 ers trafiło 21 trójek :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?