Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@dammar91 No bo to jego najlepszy mecz.Cały sezon grał padake.
1
Ale Laca pięknie objechał Maguire'a.Szkoda że nie strzelił.
1
@Chwytliwy Bez Pogby i z Lingardem nie ma szans.
0
@kkbarca No to chyba że tak.Szkoda.
0
@Gaucho Ole mówił że będzie grał a tymczasem go nie ma.Ciężko będzie to wygrać z Maticiem i Lingardem w składzie.Max remis.
0
@Gaucho Znowu bez Pogby...wygląda to nieciekawie.
0
@Gaucho Już w Dortmundzie był świetny a potem transfer do City i w 2016 zerwane krzyżowe :/
0
@Gaucho Dużo kontuzji miał.Może bez tego by trochę więcej osiągnął.
0
@kkbarca Obecnie jajeczka z majonezem i szczypiorkiem.
1
@Hiacynk Wszyscy czekają na potężny Manchester o 21.
7
Messi 2005/2006 - 8 goli i 4 asysty
Ronaldo 2003/2004 - 6 goli 7 asyst
Greenwood 2019/2020 - 8 goli i 3 asysty (ma jeszcze drugą połowe sezonu)
Ale pięknie się rozwija ten chłopak z Manchesteru.Ciekawe w sumie co będzie z nim za 3-4 lata.A ogólnie licząc statystyki z tych młodszych roczników+seniorów Mason strzelił 52 bramki i zaliczył 15 asyst.Ma 18 lat.
0
@damianex10 nie zagrał szefa
0
@Chwytliwy Rashford zdobędzie bo dzis rozstrzela Arsenal.
3
Deulofeu i Watford 1:0 z wilkami.
0
@MontelQ Wątpie bo Mou będzie rozliczany z next sezonów a nie z tego.Ten ma dograć.
0
@Batys Odrobią :D
0
@Batys logiczne że Tottenham
0
@Batys handi na United
0
@itmustbejoke co to za shit trofeum ?
1
@bixmix Zaistniał ale brakowalo tej kropki.
21
Ale czuję się dumny.Jeszcze niczego nie spierd*liłem w tym roku.A teraz wracam do moich ziomów,elo do jutra świry.
0
@AdrianGajewski2005 wolny Messiego z Liverpoolem.
0
@Janiama statystyki to ma Lbj
0
@student97r #team LeBron
0
@Chwytliwy Piątek to niech wraca do ekstraklasy.
1
@MesQueUnClub_87 ciaryyyyy
9
1988 Slam Dunk MJ23
https://mediamax.am/datas/znews/big_1503055869_7610351.jpg
2
@IronSanHybrid o fck no to zielone xD.
1
@Kompletny Zielone herby
3
@Pawlak1992 Chyba ta dekada dla Marcelo.