Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Oddajpada Bo Kurtuła to klasa bramkarz.
1
@bixmix Chyba Messiego bym dał.Espanyol jest tragiczny w tym sezonie i może być strzelnica.
1
@Janiama Moja piątka :]
1.Zmarzlik
2.Wilfredo
3.Lewy
4.Kubacki
5.Sztafeta
:d
0
@Janiama a gdzie Leon ?
0
Kurs na Real 1.95: :d Kusi :v
1
Piękne wolne powchodziły w 2019 :
3
Rakiety wygrywają u siebie z 76ers 118:110.
Brodacz jak zwykle klasa-tripple double 44pkt 11 zbiórek i 11asyst ale mvp meczu jak dla mnie zostaje Clint Capela.Chyba najlepszy mecz w sezonie zagrał i to przeciwko naprawdę dobrej defensywie. (30 pkt i 14 zbiórek)
Oby tak dalej.
0
@KapiFCB Zobaczymy jak Russ będzie grał w PO bo w tym sezonie daje dużo Rakietom zarówno w pkt jak i w asystach.Ta skutecznośc też nie jakaś dramatyczna ale w obronie musi więcej dawac od siebie.
0
@KapiFCB Ale Harden to bóg.A co do Westbrooka to niezły dunk xD.
1
Harden w 1 połowie przeciwko 76ers póki co z 23 pkt,7 zbiórkami i 4 asystami.Gra na 55% czyli tak w miare.Trójki na podobnym poziomie.
0
@zodiak_10 Ronaldo jak zwykle najwyżej w górze.
21
@itmustbejoke Messi Suarez Neymar.
5
@Hushovt Ja pamietam jak trafiłem kapsel Charizarda z chetosow.To prawie 6 w totka.
2
@Nolife1899 Równiez oba lubie ale zawsze za Hardenem.Phila jak dla mnie faworyt do finału z konfy wschodniej :]
0
@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.
2
Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]
7
@Vane na netflixie
0
@DaPi Dżejson to klasa
0
@IronSanHybrid To piłkarz o wybitnych umiejętnosciach ale tylko gdy gra super w zespole czyli tak w repce czy w Juve.United obecnie jest w przebudowie i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ten klub stanie na nogi.
0
@Avada Kedavra Ma mega ciekawa historię chłop.Warto o nim poczytać.
0
@itmustbejoke Brazylia mając w składzie Pele i Garrinche nie przegrała meczu ;)
0
@krzychu1526 Ale przynajmniej kibice Milanu będą mieli dla kogo przychodzić.
0
@Szreko Trump nie jest głupi i chyba wie co robi.Rosja też pewnie wie wszystko o tym co robi USA.
0
Jak myślicie jak zakończy się konflikt między Iranem a USA ? Będzie jakieś poważnie swirowanie czy po prostu będą sobie od czasu do czasu dokuczać ?
1
@kerouac Ale piękną dyskusje rozpętałeś Kerłaku.Jestem pod wrażeniem.
3
@piotrek1315 Bo za granice to się wyjeżdza ale tylko na wakacje czy na inne świrowanie :V
A co do pracy za granicą to jak wyjeżdzałem pierwszy raz to byłem mega zajarany że moge zarabiać 2 razy taki pitos jak w Polsce.
1
@Kengo Mecze NBA mają w sobie magię.
1
@karci0 To ja mam zupełnie odwrotnie.Każdego zazwyczaj lubie i musi któś mi naprawde podpaść zebym go nienawidził :v
1
@kerouac Możesz liczyć na mnie :v
1
@kerouac Kerłak na prezydenta.