2

@Oddajpada Bo Kurtuła to klasa bramkarz.

1

@bixmix Chyba Messiego bym dał.Espanyol jest tragiczny w tym sezonie i może być strzelnica.

1

@Janiama Moja piątka :]
1.Zmarzlik
2.Wilfredo
3.Lewy
4.Kubacki
5.Sztafeta
:d

0

@Janiama a gdzie Leon ?

0

Kurs na Real 1.95: :d Kusi :v

1

Piękne wolne powchodziły w 2019 :


3

Rakiety wygrywają u siebie z 76ers 118:110.
Brodacz jak zwykle klasa-tripple double 44pkt 11 zbiórek i 11asyst ale mvp meczu jak dla mnie zostaje Clint Capela.Chyba najlepszy mecz w sezonie zagrał i to przeciwko naprawdę dobrej defensywie. (30 pkt i 14 zbiórek)
Oby tak dalej.

0

@KapiFCB Zobaczymy jak Russ będzie grał w PO bo w tym sezonie daje dużo Rakietom zarówno w pkt jak i w asystach.Ta skutecznośc też nie jakaś dramatyczna ale w obronie musi więcej dawac od siebie.

0

@KapiFCB Ale Harden to bóg.A co do Westbrooka to niezły dunk xD.

1

Harden w 1 połowie przeciwko 76ers póki co z 23 pkt,7 zbiórkami i 4 asystami.Gra na 55% czyli tak w miare.Trójki na podobnym poziomie.

0

@zodiak_10 Ronaldo jak zwykle najwyżej w górze.

21

@itmustbejoke Messi Suarez Neymar.

5

@Hushovt Ja pamietam jak trafiłem kapsel Charizarda z chetosow.To prawie 6 w totka.

2

@Nolife1899 Równiez oba lubie ale zawsze za Hardenem.Phila jak dla mnie faworyt do finału z konfy wschodniej :]

0

@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.

2

Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]

7

@Vane na netflixie

0

@DaPi Dżejson to klasa

0

@IronSanHybrid To piłkarz o wybitnych umiejętnosciach ale tylko gdy gra super w zespole czyli tak w repce czy w Juve.United obecnie jest w przebudowie i tak naprawdę nie wiadomo kiedy ten klub stanie na nogi.

0

@Avada Kedavra Ma mega ciekawa historię chłop.Warto o nim poczytać.

0

@itmustbejoke Brazylia mając w składzie Pele i Garrinche nie przegrała meczu ;)

0

@krzychu1526 Ale przynajmniej kibice Milanu będą mieli dla kogo przychodzić.

0

@Szreko Trump nie jest głupi i chyba wie co robi.Rosja też pewnie wie wszystko o tym co robi USA.

0

Jak myślicie jak zakończy się konflikt między Iranem a USA ? Będzie jakieś poważnie swirowanie czy po prostu będą sobie od czasu do czasu dokuczać ?

1

@kerouac Ale piękną dyskusje rozpętałeś Kerłaku.Jestem pod wrażeniem.

3

@piotrek1315 Bo za granice to się wyjeżdza ale tylko na wakacje czy na inne świrowanie :V
A co do pracy za granicą to jak wyjeżdzałem pierwszy raz to byłem mega zajarany że moge zarabiać 2 razy taki pitos jak w Polsce.

1

@Kengo Mecze NBA mają w sobie magię.

1

@karci0 To ja mam zupełnie odwrotnie.Każdego zazwyczaj lubie i musi któś mi naprawde podpaść zebym go nienawidził :v

1

@kerouac Możesz liczyć na mnie :v

1

@kerouac Kerłak na prezydenta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?