Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP No dzbany są wszędzie niestety.Jak nie w tym roku to mam nadzieję że po igrzyskach.
1
@NeroTFP I Wilfredo na #1.
3
@AmigoBlancos Niezły trener ale jednak to Cristiano robił główną robotę.
1
@NGTRX na orliku to tylko skorpiony
0
@Kamiloza91 Albo że obie połowy wygra.Coś z tych dwóch.
0
@barteq Mają ludzi którzy dogrywają na centrymetry i mają ludzi którzy grają świetnie głową.Tutaj duży + dla trenera że potrafi to wykorzystac.
0
@JimMorrisonFCB No ja akurat na jednym mam czysty win Realu i Barcy a na drugim handi Barcy i Realu.
1
@Witekk10 3.50
0
@Witekk10 A ja akurat się skusiłem :p
0
Stawiał ktoś dziś handi Real? :D
1
@mekston Kluczowe będzie by szybko ich ukuć a potem już pewnie z górki będzie.
0
@Janiama o 18 wszystko się zaczyna?
2
@Oddajpada Bo Kurtuła to klasa bramkarz.
1
@bixmix Chyba Messiego bym dał.Espanyol jest tragiczny w tym sezonie i może być strzelnica.
1
@Janiama Moja piątka :]
1.Zmarzlik
2.Wilfredo
3.Lewy
4.Kubacki
5.Sztafeta
:d
0
@Janiama a gdzie Leon ?
0
Kurs na Real 1.95: :d Kusi :v
1
Piękne wolne powchodziły w 2019 :
3
Rakiety wygrywają u siebie z 76ers 118:110.
Brodacz jak zwykle klasa-tripple double 44pkt 11 zbiórek i 11asyst ale mvp meczu jak dla mnie zostaje Clint Capela.Chyba najlepszy mecz w sezonie zagrał i to przeciwko naprawdę dobrej defensywie. (30 pkt i 14 zbiórek)
Oby tak dalej.
0
@KapiFCB Zobaczymy jak Russ będzie grał w PO bo w tym sezonie daje dużo Rakietom zarówno w pkt jak i w asystach.Ta skutecznośc też nie jakaś dramatyczna ale w obronie musi więcej dawac od siebie.
0
@KapiFCB Ale Harden to bóg.A co do Westbrooka to niezły dunk xD.
1
Harden w 1 połowie przeciwko 76ers póki co z 23 pkt,7 zbiórkami i 4 asystami.Gra na 55% czyli tak w miare.Trójki na podobnym poziomie.
0
@zodiak_10 Ronaldo jak zwykle najwyżej w górze.
21
@itmustbejoke Messi Suarez Neymar.
5
@Hushovt Ja pamietam jak trafiłem kapsel Charizarda z chetosow.To prawie 6 w totka.
2
@Nolife1899 Równiez oba lubie ale zawsze za Hardenem.Phila jak dla mnie faworyt do finału z konfy wschodniej :]
0
@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.
2
Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]
7
@Vane na netflixie
0
@DaPi Dżejson to klasa