0

@NeroTFP No dzbany są wszędzie niestety.Jak nie w tym roku to mam nadzieję że po igrzyskach.

1

@NeroTFP I Wilfredo na #1.

3

@AmigoBlancos Niezły trener ale jednak to Cristiano robił główną robotę.

1

@NGTRX na orliku to tylko skorpiony

0

@Kamiloza91 Albo że obie połowy wygra.Coś z tych dwóch.

0

@barteq Mają ludzi którzy dogrywają na centrymetry i mają ludzi którzy grają świetnie głową.Tutaj duży + dla trenera że potrafi to wykorzystac.

0

@JimMorrisonFCB No ja akurat na jednym mam czysty win Realu i Barcy a na drugim handi Barcy i Realu.

1

@Witekk10 3.50

0

@Witekk10 A ja akurat się skusiłem :p

0

Stawiał ktoś dziś handi Real? :D

1

@mekston Kluczowe będzie by szybko ich ukuć a potem już pewnie z górki będzie.

0

@Janiama o 18 wszystko się zaczyna?

2

@Oddajpada Bo Kurtuła to klasa bramkarz.

1

@bixmix Chyba Messiego bym dał.Espanyol jest tragiczny w tym sezonie i może być strzelnica.

1

@Janiama Moja piątka :]
1.Zmarzlik
2.Wilfredo
3.Lewy
4.Kubacki
5.Sztafeta
:d

0

@Janiama a gdzie Leon ?

0

Kurs na Real 1.95: :d Kusi :v

1

Piękne wolne powchodziły w 2019 :


3

Rakiety wygrywają u siebie z 76ers 118:110.
Brodacz jak zwykle klasa-tripple double 44pkt 11 zbiórek i 11asyst ale mvp meczu jak dla mnie zostaje Clint Capela.Chyba najlepszy mecz w sezonie zagrał i to przeciwko naprawdę dobrej defensywie. (30 pkt i 14 zbiórek)
Oby tak dalej.

0

@KapiFCB Zobaczymy jak Russ będzie grał w PO bo w tym sezonie daje dużo Rakietom zarówno w pkt jak i w asystach.Ta skutecznośc też nie jakaś dramatyczna ale w obronie musi więcej dawac od siebie.

0

@KapiFCB Ale Harden to bóg.A co do Westbrooka to niezły dunk xD.

1

Harden w 1 połowie przeciwko 76ers póki co z 23 pkt,7 zbiórkami i 4 asystami.Gra na 55% czyli tak w miare.Trójki na podobnym poziomie.

0

@zodiak_10 Ronaldo jak zwykle najwyżej w górze.

21

@itmustbejoke Messi Suarez Neymar.

5

@Hushovt Ja pamietam jak trafiłem kapsel Charizarda z chetosow.To prawie 6 w totka.

2

@Nolife1899 Równiez oba lubie ale zawsze za Hardenem.Phila jak dla mnie faworyt do finału z konfy wschodniej :]

0

@student97r Oj..gdzie do Atalanty.Szkoda chłopa.

2

Jak ktoś chce obejrzeć trochę dobrej koszykówki to na c+ o 2 Rockets u siebie będą podejmować 76ers. :]

7

@Vane na netflixie

0

@DaPi Dżejson to klasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?