Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IronSanHybrid a no fajny mecz był.potwierdzam :v
2
@voetballer aha
7
@FcBarcaCules mam 13 lat
0
Już chcę pokój z Iranem hah
4
Donald postraszył i tyle w sumie.
0
@bixmix większa satysfakcja jak za 2
0
@xJLx Pewnie nic.
0
@xJLx Dokładnie.
0
@Damian11 Myślę że zarówno Rosja jak i Chiny wiedzą co robią i co będzie robić USA.
0
@KoziBe będzie bombowo bo takie coś się dobrze klika i sprzedaje.
2
@LoveValverde To biznesmen najwyższych lotów.Dla kogoś może być szaleńcem ale to się wydaję bardzo mądry typ.
1
@takisobiektos właśnie oglądałem i byłem pod wrażeniem.Oby tak dalej.
1
Brawo dla Kacpra!
0
@Kajtek77 @Chaoss ok sorry panowie
0
@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.
0
@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?
2
@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.
2
@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.
0
@kuz nie będzie.
1
@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.
1
@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V
1
@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.
0
@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.
0
@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.
2
@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.
0
@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.
5
@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D