0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid a no fajny mecz był.potwierdzam :v

2

7

@FcBarcaCules mam 13 lat

0

Już chcę pokój z Iranem hah

4

Donald postraszył i tyle w sumie.

0

@bixmix większa satysfakcja jak za 2

0

@xJLx Pewnie nic.

0

@xJLx Dokładnie.

0

@Damian11 Myślę że zarówno Rosja jak i Chiny wiedzą co robią i co będzie robić USA.

0

@KoziBe będzie bombowo bo takie coś się dobrze klika i sprzedaje.

2

@LoveValverde To biznesmen najwyższych lotów.Dla kogoś może być szaleńcem ale to się wydaję bardzo mądry typ.

1

@takisobiektos właśnie oglądałem i byłem pod wrażeniem.Oby tak dalej.

1

Brawo dla Kacpra!

0

@Kajtek77 @Chaoss ok sorry panowie

0

@Konradomoreno czytałem teraz że żadnego ataku ze strony Iranu nie było.

0

@Kajtek77 Wybory w tym roku w USA czy się mylę?

2

@Kajtek77 U USA to musi imponująco wyglądać.

2

@Kajtek77 Tam ludzie wiedzą co robią i wątpię czy będzie coś poważnego.

0

@kuz nie będzie.

1

@Chaoss na miejscu Iranu bym się trochę uspokoił bo nic nie zyskają.Nie mają podejścia do USA.Zreszta pewnie o wszystkim wiedzą Rosja i Chiny i Iran zostanie sam.

1

@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V

1

@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.

0

@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.

0

@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.

2

@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.

0

@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.

5

@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?