0

@NeroTFP Jakby Barcelona była w formie to by grała w tym finale i może by się coś działo a tak wyszło jak zwykle.

0

@Ratamahatta Ogólnie te 2 mecze dla nich były dosyć łatwe.Valencia praktycznie wgl nie chciała grać a Atleti mam wrażenie że zawsze gdy jest jakiś ważny mecz z Realem to przegrywają.

0

@Pawlak1992 Korzysta na tym że Barcelona nie jest Barceloną którą powinna być.

0

@Avada Kedavra Tego nie wiemy.Może dogra do końca i wygra z Paryżem LM :v

1

Neymar powoli wraca do swojej optymalnej formy.Od grudnia regularnie asystuje i strzela.I wrócił ten jego luz na boisku bo po kontuzji był lekko przymulony.

6

Każdy zespól powinien obejrzeć dzisiejsze karne Realu.Perfecto.

0

@student97r Może chciał mieć pewność że Morata nie ruszy dalej :v

18

@bixmix Dokładnie.Nieładnie ale zrobił to co powinien.

42

@BarcaInfo Bez przesady.

0

@BarcaInfo ahahah

0

Felix w tym sezonie :
20 meczy-4 bramki
No tak średnio bym powiedział.

0

@Hiacynk Aguero bo grał w najlepszych ligach a nie w ogórach :v

0

@contowsky Giggs...WAW

1

Turcja-Niemcy 3:0.Teraz jeszcze bardziej szkoda wczorajszego meczu.

1

@niepoprawniepoprawny Ronaldo i Messi to najlepsi na świecie zaraz po Kevinie.

0

@Kengo Tylko po co Rudy miałby odchodzić z lepszego klubu?

6

@HassanMubarak Nie bo by go zmarnowali.On jest piękny w City i tam powinien zostac.

0

@Kengo Przerósł wszystkich.Nie tylko ligę.

2

@Kajtek77 W tej kolejce i tak dobrze poszło bo 73pkt+de Bruyne może coś jeszcze nabije.

1

@Kajtek77 A gdzie mój Walker z fantasy ? :C

7

@BarcaInfo Te transfery powyżej 100M narazie srednio wychodzą.

1

@amanter No tylko on mógł tego dokonać.

1

@Erik0 4-3-3 z Messim na 9 i na skrzydłach z Fatim i Griezmannem.

1

@kielon93 Ale on też może w każdej chwili wypaść.

2

@Elnuum Fajna opcja bo w Paryżu grzeje ławe a w tym sezonie mógłby wiele dać.

3

2

Jan Oblak w całej karierze wpuścił 4 hat-tricki.Wszystkie były od Cristiano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 To chyba świry z mbtm ?

3

Kyrie Irving ma dziś zagrać z Atlantą Hawks po 2-miesięcznej przerwie. :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?