Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Przesłuchałem wszystkie i szczerze to cała płytka rewelacyjna.Myślałem że bedzie już takie nagrywanie na siłe a tu wyszła dobra płytka.
1
City wyciagnie na 2:1 :]
1
1 set dla Zenita Kazań.N'gapeth w formie to poziom Leona.
0
@takisobiektos No u mnie Arsenal,Barca,Juve i Inter.
4
Casemiro ratuje kuponik.
1
@Kamilos84 Gdzie Piątek a gdzie Mbappe.
4
Haaland to najlepszy napastnik na świecie.
1
@ksobi Ten jest akurat nasz :D
5
Wiem że to pewnie nikogo nie obchodzi ale zaraz nasz zespół czyli Jastrzębski Wegięl zmierzy się z Zenitem Kazań w lidze mistrzów.Chodzi o siatkówke oczywiście.W canał+ jak ktoś chce obejrzec.
0
Augsburg-5 strzałow-3 bramki
Dortmund -4strzały-3 bramki
Skurczysyny.
0
@Kajtek77 Co odrobią to zaraz stracą.Ciekawe jak to się zakończy.
0
Crystal Palace 1:0 :v
1
@takisobiektos Po wpierniczu od Paryża.
0
Borusia ładnie rozpoczyna 2020.
2
@jedrek7000 Jednak nie xD
3
Immobile-23 bramki i 5 asyst
Lewy-19 bramek i 2 asysty.
0
@barteq i tak ten czas płynie
2
@Chwytliwy nie ma nic lepszego niż bieganie, siłownia,jazda rowerem itd
8
@IronSanHybrid Fajne flow jak na polską scenę.
0
@Transu96 a co to jest ?
3
@IronSanHybrid mój ziomo coś wygrał mój ziomo coś przegrał
1
@MarioVeB! A to czemu?
0
A czemu to kurs 1.70 był na over 1,5 w meczu Getafe to ja nie wiem.
1
@Dejvo Jak Messi odejdzie to dostanie.
0
@Serokles a no to spoko bo inaczej byś się zanudził :v
0
@Serokles Masz co tam robić ?:D
0
@Serokles Ja jak pierwszy raz leciałem samolotem to mi przesunęli.Stres był wtedy jak nie wiem co.
5
@BarcaInfo Czyli trzeba postawić na Leo.
0
Utah Jazz przegrywa z Pelikanami ale ostatnie 2 miesiące to same zwycięstwa i 2 porażki.Dono Mitchell to kozak totalny.
1
@fart James vs James :D