Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon A tak 22-23
0
Przyzwyczaić ponownie organizm do wczesnego kładzenia się spać..ma ktoś jakieś sposoby ?:v
2
@student97r odpuszcze chyba bo angielski z rana.
0
@student97r uuu.Fajnie by było obejrzeć
0
Odejdzie Pogba i Rash i praktycznie żadnej gwiazdy nie będzie.Ciezko będzie United pozyskać dobrych zawodników jak się nie dostaną do LM.
0
Brak Rasha będzie mega odczuwalny dla United.
0
@krzychu1526 Powrót do prawdziwego domu.
0
@krzychu1526 Juve podobno chce Pogbusia sprowadzić.
0
Som pionondze !
0
Aż boję się patrzeć na statystyki Griza po 2 połowie.
0
Poszedł gruby pitos na Barcelone.Oby wygrała.
21
Neymar to by 5 bramek strzelił tej Ibizie i to w połowie z przewortki.
1
Vivaldi wracaj. :V
0
Jest tu rewanż?
4
Dla chętnych dziś Dallas vs LAC na c+ o 2:30.
4
@damianex10 ale to jest prawdziwie xd
0
@Mesi12 A w meczu z Barceloną pewnie będą grali mecz życia.
0
@Hushovt ja gram :v
20
Timo Werner :
2016/2017-21 bramek i 7 asyst.
2017/2018-21 bramek i 10 asyst.
2018/2019-19 bramek i 10 asyst.
2019/2020 (trwa)-25 bramek i 10 asyst w 26 meczach !
Regularność niesamowita a w Barcelonie miałby jeszcze większe możliwości.No i ten chłop ma dopiero 23 lata.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@zadafcb i to kogo... samego LeBrona Jamesa.Pieknie to zrobił.
0
@takisobiektos no ja z tenisa tylko Rafe ogladam ,:d
0
O 4 mecz pomiędzy Portland a GSW.To tak dla chętnych bo ja osobiście odpuszczam :v
2
@fart klasyczne bez żadnych dupereli
3
@fart a te koszulki... najładniejsze w całej lidze.
1
@fart też jestem pod wrażeniem ;)
0
@Hakiru Nikomu.Niech wygra lepszy :D
13
Dobrze że Marek jest w Barcelonie to w razie co Werner by miał łatwą aklimatyzacje.Zawsze to ziomek.
2
@Coutinho007no ten wiek co raz bardziej u niego widać.
2
@Coutinho007 No właśnie tak z biegiem czasu też mi się wydaję że będzie mu co raz ciężej :C