0

@Colon A tak 22-23

0

Przyzwyczaić ponownie organizm do wczesnego kładzenia się spać..ma ktoś jakieś sposoby ?:v

2

@student97r odpuszcze chyba bo angielski z rana.

0

@student97r uuu.Fajnie by było obejrzeć

0

Odejdzie Pogba i Rash i praktycznie żadnej gwiazdy nie będzie.Ciezko będzie United pozyskać dobrych zawodników jak się nie dostaną do LM.

0

Brak Rasha będzie mega odczuwalny dla United.

0

@krzychu1526 Powrót do prawdziwego domu.

0

@krzychu1526 Juve podobno chce Pogbusia sprowadzić.

0

Som pionondze !

0

Aż boję się patrzeć na statystyki Griza po 2 połowie.

0

Poszedł gruby pitos na Barcelone.Oby wygrała.

21

Neymar to by 5 bramek strzelił tej Ibizie i to w połowie z przewortki.

1

Vivaldi wracaj. :V

0

Jest tu rewanż?

4

Dla chętnych dziś Dallas vs LAC na c+ o 2:30.

4

@damianex10 ale to jest prawdziwie xd

0

@Mesi12 A w meczu z Barceloną pewnie będą grali mecz życia.

0

@Hushovt ja gram :v

20

Timo Werner :
2016/2017-21 bramek i 7 asyst.
2017/2018-21 bramek i 10 asyst.
2018/2019-19 bramek i 10 asyst.
2019/2020 (trwa)-25 bramek i 10 asyst w 26 meczach !
Regularność niesamowita a w Barcelonie miałby jeszcze większe możliwości.No i ten chłop ma dopiero 23 lata.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@zadafcb i to kogo... samego LeBrona Jamesa.Pieknie to zrobił.

0

@takisobiektos no ja z tenisa tylko Rafe ogladam ,:d

0

O 4 mecz pomiędzy Portland a GSW.To tak dla chętnych bo ja osobiście odpuszczam :v

2

@fart klasyczne bez żadnych dupereli

3

@fart a te koszulki... najładniejsze w całej lidze.

1

@fart też jestem pod wrażeniem ;)

0

@Hakiru Nikomu.Niech wygra lepszy :D

13

Dobrze że Marek jest w Barcelonie to w razie co Werner by miał łatwą aklimatyzacje.Zawsze to ziomek.

2

@Coutinho007no ten wiek co raz bardziej u niego widać.

2

@Coutinho007 No właśnie tak z biegiem czasu też mi się wydaję że będzie mu co raz ciężej :C

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?