Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Artsss Czyli jak wszystko wygrali to już nie muszą biegać?
0
@FC1899Barca Bez Rasha i Pogby.
0
Alisson asysta?
1
Martial....taka seta.
2
@koziar Bo Liverpool jest obecnie najlepszy na świecie i rozjeżdza każdego.
ps United bez Pogby i Rashforda.
3
@adi7adi8 W sumie tak ale teraz mam wrażenie że awansował na pozycje numer dwa w klubie po Ivanie
1
@adi7adi8 Bendżi ostatnio znowu genialnie gra
3
@Chwytliwy Greenwood na 2 połowę i może coś się uda.
1
De gea jak w 2k15
5
Van Dijk ma genialne te długie podania.Idealnie wymierzone.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arnold niby obrońca a podania ma ala Xavi
0
Virgil to jest klasa.
0
Turystów to nie znajdziesz na Anfield.Atmosfera niesamowita.
0
@Chwytliwy Bez Rasha nie ma szans.
2
Ostry chyba poszedł w mase
1
@fart Juve chyba na zawsze będzie miało wpisane mistrzostwo co rok.
3
@Chwytliwy Otóz nie Panie Chwytliwy
0
@barteq Czy ja wiem.Takim srednim składem zremisowali z Liverpoolem także ten.
0
@niepoprawniepoprawny Raczej tak to będzie wyglądac
ddg
Maguire-Lindelof-Shaw
Bissaka-Matic-fred-Williams
i ta trójka z przodu.
0
@Odesseiron United 3-5-2 chyba
0
United dziś bez Rashforda.Nie ma chyba na co liczyć.
3
@barcelonaLM Tam też przejdzie Ibra i go wygryzie
4
Dwa mecze z Ibra i dwa zwycięstwa.
4
@Kajtek77 Może nie aż tak z ,,cienia'' ale Di Maria.
1
@Konradomoreno grali raz już i Millwauke wygrało 111;104 a następny mecz chyba w marcu dopiero :d
0
@codemat może być w sumie :D
0
@codemat i najlepiej przygotować sobie solidną kawkę :v
0
@codemat 5:30 chyba najlepiej
0
@Konradomoreno No u mnie pewnie będzie podobnie