2

@Artsss Czyli jak wszystko wygrali to już nie muszą biegać?

0

@FC1899Barca Bez Rasha i Pogby.

0

Alisson asysta?

1

Martial....taka seta.

2

@koziar Bo Liverpool jest obecnie najlepszy na świecie i rozjeżdza każdego.
ps United bez Pogby i Rashforda.

3

@adi7adi8 W sumie tak ale teraz mam wrażenie że awansował na pozycje numer dwa w klubie po Ivanie

1

@adi7adi8 Bendżi ostatnio znowu genialnie gra

3

@Chwytliwy Greenwood na 2 połowę i może coś się uda.

1

De gea jak w 2k15

5

Van Dijk ma genialne te długie podania.Idealnie wymierzone.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Arnold niby obrońca a podania ma ala Xavi

0

Virgil to jest klasa.

0

Turystów to nie znajdziesz na Anfield.Atmosfera niesamowita.

0

@Chwytliwy Bez Rasha nie ma szans.

2

Ostry chyba poszedł w mase

1

@fart Juve chyba na zawsze będzie miało wpisane mistrzostwo co rok.

3

@Chwytliwy Otóz nie Panie Chwytliwy

0

@barteq Czy ja wiem.Takim srednim składem zremisowali z Liverpoolem także ten.

0

@niepoprawniepoprawny Raczej tak to będzie wyglądac
ddg
Maguire-Lindelof-Shaw
Bissaka-Matic-fred-Williams
i ta trójka z przodu.

0

@Odesseiron United 3-5-2 chyba

0

United dziś bez Rashforda.Nie ma chyba na co liczyć.

3

@barcelonaLM Tam też przejdzie Ibra i go wygryzie

4

Dwa mecze z Ibra i dwa zwycięstwa.

4

@Kajtek77 Może nie aż tak z ,,cienia'' ale Di Maria.

1

@Konradomoreno grali raz już i Millwauke wygrało 111;104 a następny mecz chyba w marcu dopiero :d

0

@codemat może być w sumie :D

0

@codemat i najlepiej przygotować sobie solidną kawkę :v

0

@codemat 5:30 chyba najlepiej

0

@Konradomoreno No u mnie pewnie będzie podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?