2

@SonBarcaGoku Co nie zmienia faktu ze pięknie to zrobił.

5

Ale przy tej bramce Vidal 200 iq.Elegancko na luziku piętą.

0

@masq To już dawno powinno mieć miejsce ale w końcu to nadejdzie.

3

Messi znowu ratuje Valverde...oh wait
:v

0

@sebixonator Co nie zmienia faktu że gra słabo i jest samolubny.

3

@masq Nie dość że słaby to samolubny.

7

Przydałby się Lusito.On zawsze coś potrafił dziubnąć.

0

@mekston zgadzam się.Lusito jest jaki jest ale on zawsze coś dziubnie.

0

No to teraz na bank będzie win.

0

@takisobiektos Dobrze zaczął ten rok.Niedawno hat-trick.

4

@dafik85 a podobno już nie jest egzekutorem

1

@macio_944 Dlatego najlepiej zawsze mieć ta bramką do przodu :d

2

@macio_944 Najgorzej jakby Granada coś typowo z dupy strzeliła.

1

@Avada Kedavra Więcej niż Messi,Suarez i Griezmann.

3

Genialnie zaczął Ronaldo ten rok. 2:1

0

@goldenboy Ja tam się już przyzwyczaiłem do niego.

0

Oby jakaś wpadła bramka bo w drugiej połowie może być ciężko jak strzelą jakąs z dupy.Póżniej ustawią 11 w bramce i będzie bicie w mur.

0

Ronaldo 1:0 i Juve prowadzi.

1

@macio_944 No niestety de Jong głupio się wyoutował.

0

20 minuta a Granada nadal nie tknięta.

5

@BarcaInfo Busi Rakieta Vidal i jedziemy z tematem

1

@LoveValverde Małe ma to znaczenie gdy Liverpool gra tak jak gra.Obecnie to im nikt nie podskoczy.

2

@Artsss Czyli jak wszystko wygrali to już nie muszą biegać?

0

@FC1899Barca Bez Rasha i Pogby.

0

Alisson asysta?

1

Martial....taka seta.

2

@koziar Bo Liverpool jest obecnie najlepszy na świecie i rozjeżdza każdego.
ps United bez Pogby i Rashforda.

3

@adi7adi8 W sumie tak ale teraz mam wrażenie że awansował na pozycje numer dwa w klubie po Ivanie

1

@adi7adi8 Bendżi ostatnio znowu genialnie gra

3

@Chwytliwy Greenwood na 2 połowę i może coś się uda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?