0

@avanes tenisa się nie obstawia :D

3

@Hiacynk szczęścia też dużo miał.

2

Thiem co trafił waw

1

@Bykunn To go zawsze charakteryzowało. Walka do końca.

0

@mekston Kapitalny mecz.

0

Rafa ostatnie siły chyba. Goat back

0

@Hiacynk 6:4 dla Thiema

13

Oby Rafa wrócił i to wygrał.

0

Rafa się męczy i to strasznie.

0

@JimMorrisonFCB jak możesz

1

@JimMorrisonFCB nie no kontrolne czy wszystko jest ok

0

@JimMorrisonFCB a ja nie mogę oglądać bo mam USG o 11 .fck

2

@student97r Też tak myślę.Maja duży potencjał.

0

@student97r jak myślisz przełożą następne mecze Lakers ?

0

@student97r aaaa dobra już widzę :d

1

Miami zbudowało świetna ekipe do grania.Ciekawe jak daleko zajdą w Play ofs.

0

@student97r Embiid czasem nie ma 21 ?

3

Nadal czy Thiem? Jakoś czuje niespodzianke w tym meczu.

0

@Chwytliwy AA co z Pio?

0

@student97r Widać jak cała liga to odczuła.

1

@student97r Fajny gest ze strony zawodników.ciekawe kto jeszcze zmieni

1

@Esteban_ ten jak poszedł to już nie wrócił.

0

@student97r o tego nie widziałem.

1

@BarcaInfo Wiadomo że wolał by grać z Neymaritosem niż z Griezmannem ale niech nie narzeka :v

1

@barcafan9512 Polaka jakiegoś fajnie by było zobaczyć.

1

@barcelonaLM Niektórzy wróżyli 3 wojne ale jakoś jej nie widzę.

0

@wikitor321 Cieżko to powiedzieć.Najlepiej chyba go po prostu nazwać jedną z legend NBA.

2

Jak wiadomo derby LA odwołane ale canał+ pokaże inny mecz Miami vs Boston o 2:00.

2

@erix10 Byle by powiedzieć pod koniec że było zajebiście.

88

LeBron James :
– Nie jestem gotowy, ale spróbuję. Siadam i staram się coś napisać, ale za każdym razem zaczynam płakać, gdy pomyślę o Tobie mojej siostrzenicy GiGi i relacji/przyjaźni/braterstwa, które nas łączyły – pisze LBJ. – Dopiero co słyszałem twój głos w niedzielny poranek zanim wyruszyliśmy z Philly. Nigdy bym nie przypuszczał, że to nasza ostatnia rozmowa. WTF!!! Moje serce jest złamane i jestem zdruzgotany bracie. Kocham Cię, myślami jestem z Vanessą i dziećmi. Obiecuję, że będę kontynuował to, co zacząłeś. Tak wiele znaczysz dla całej społeczności Lakers. Założenie tej koszulki i kontynuowanie jest moją odpowiedzialnością. Daj mi siłę i miej mnie w opiece spoglądając z góry. Teraz ja o wszystko zadbam. Mógłbym powiedzieć jeszcze tyle rzeczy, ale po prostu nie mogę. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Do ponownego zobaczenia bracie.
/probasket

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?