0

Aj można było wrzucić dzis handi na Bayern.

0

@Hiacynk Real z 5 pomocnikami i jednym napastnikiem o.o

0

@Hiacynk Oby nie bo mój kupon do kosza będzie :v

2

@fart Tez mi się wydaję że Beal mógłby być jeszcze lepszy w takim np Toronto.

1

@Mesi12 No jak popatrzę na skład Atleti to praktycznie niewykonalne.

13

Espanyol już przegrywa 2:1.

0

@Avada Kedavra no to możesz świrować

0

@Avada Kedavra Zależy od kumpla

0

@student97r W sumie tak.Za Lowry'ego bo i tak już dziadek z niego :D

0

@danio1899 Postawione razem z Interem i RSSS.

0

@Avada Kedavra Poleciłes mi melisa tak że wstałem dziś o 12 -.-

2

@student97r Townsa to bym widział w duecie z Russelem albo niech sam idzie do GSW a Beal to nie wiem hmm...może Dallas :D

1

@student97r Booker będzie doceniany jak będzie grał gdzie indziej niż w Suns.Ten zespól jest omijany szerokim łukiem jak zawsze :v

2

@Hiacynk Czy ja wiem czy niedoceniany.Dostał startera w all starach :v Gra też w najsłabszej drużynie w NBA (jednej z najsłabszej) i nie ma takiego cisnienia ale oczywiscie chłopak gra zajebiscie.

0

@fart @student97r Wgl Zion świetnie wszedł do NBA.Myślicie że jest szansa jeszcze na rookie?

1

@student97r I mało strat miał.Takiego Irvinga chciałbym oglądac zawsze a Lillard jest świetny.Dla mnie to jest najbardziej niedoceniany zawodnik w całej lidze.

9

A Kyrie Irving zdobył wczoraj 54 pkt...na 82 % skuteczności 23/19. 7/9 trójek.
Pierwsza połową skonćzył na 10 rzutach i 10..celnych.
Skrót z jego show :


8

Ostatnio Lillard jest w kapitalnej formie.Praktycznie w każdym meczu wyciąga swoją drużynę:
-45,7 pkt na mecz
-7 trójek na mecz
-55% ponad skuteczności

0

@Colon na yt będzie rano to sobie obejrzysz ,:)

0

@Colon wspominali Kobe'go

1

Piękne wspomnienia w LA.

1

@Hushovt w siatkówce praktycznie teraz jak nie mamy złota na jakimś turnieju to jest to traktowane jak nieudany turniej.

1

Kolejny mecz w którym Irving zdobywa powyżej 40 pkt.Szkoda że KD nie może grać .

0

@student97r oglądasz dziś ?

0

@MesQueUnClub96 a ja muszę na 4 bo Lakers :(

0

@Hiacynk aż tak źle ?

0

@DaPi Totti,Eusebio,Mueller

1

@barcelonaLM bukmacherka w pigułce

1

@IronSanHybrid nie widziałem ale mam zamiar

2

@AnnaMarianna fms z besta specjalisty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?