Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aj można było wrzucić dzis handi na Bayern.
0
@Hiacynk Real z 5 pomocnikami i jednym napastnikiem o.o
0
@Hiacynk Oby nie bo mój kupon do kosza będzie :v
2
@fart Tez mi się wydaję że Beal mógłby być jeszcze lepszy w takim np Toronto.
1
@Mesi12 No jak popatrzę na skład Atleti to praktycznie niewykonalne.
13
Espanyol już przegrywa 2:1.
0
@Avada Kedavra no to możesz świrować
0
@Avada Kedavra Zależy od kumpla
0
@student97r W sumie tak.Za Lowry'ego bo i tak już dziadek z niego :D
0
@danio1899 Postawione razem z Interem i RSSS.
0
@Avada Kedavra Poleciłes mi melisa tak że wstałem dziś o 12 -.-
2
@student97r Townsa to bym widział w duecie z Russelem albo niech sam idzie do GSW a Beal to nie wiem hmm...może Dallas :D
1
@student97r Booker będzie doceniany jak będzie grał gdzie indziej niż w Suns.Ten zespól jest omijany szerokim łukiem jak zawsze :v
2
@Hiacynk Czy ja wiem czy niedoceniany.Dostał startera w all starach :v Gra też w najsłabszej drużynie w NBA (jednej z najsłabszej) i nie ma takiego cisnienia ale oczywiscie chłopak gra zajebiscie.
0
@fart @student97r Wgl Zion świetnie wszedł do NBA.Myślicie że jest szansa jeszcze na rookie?
1
@student97r I mało strat miał.Takiego Irvinga chciałbym oglądac zawsze a Lillard jest świetny.Dla mnie to jest najbardziej niedoceniany zawodnik w całej lidze.
9
A Kyrie Irving zdobył wczoraj 54 pkt...na 82 % skuteczności 23/19. 7/9 trójek.
Pierwsza połową skonćzył na 10 rzutach i 10..celnych.
Skrót z jego show :
8
Ostatnio Lillard jest w kapitalnej formie.Praktycznie w każdym meczu wyciąga swoją drużynę:
-45,7 pkt na mecz
-7 trójek na mecz
-55% ponad skuteczności
0
@Colon na yt będzie rano to sobie obejrzysz ,:)
0
@Colon wspominali Kobe'go
1
Piękne wspomnienia w LA.
1
@Hushovt w siatkówce praktycznie teraz jak nie mamy złota na jakimś turnieju to jest to traktowane jak nieudany turniej.
1
Kolejny mecz w którym Irving zdobywa powyżej 40 pkt.Szkoda że KD nie może grać .
0
@student97r oglądasz dziś ?
0
@MesQueUnClub96 a ja muszę na 4 bo Lakers :(
0
@Hiacynk aż tak źle ?
0
@DaPi Totti,Eusebio,Mueller
1
@barcelonaLM bukmacherka w pigułce
1
@IronSanHybrid nie widziałem ale mam zamiar
2
@AnnaMarianna fms z besta specjalisty