Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@student97r piękny gest ze strony ligi
3
Dziś Lakers będą grali z Portland o 4:30.To będzie ich pierwszy mecz od śmierci Bryanta.Transmisja w c+ .Będzie to pewnie niezwykłe emocjonalne wydarzenie.
1
@Chwytliwy chciałbym zobaczyć w United takie coś Bruno, Pogba,mc Tommy i Rash, Martial i James.Ciekawe jakby to chodziło.
0
@Hiacynk Do Paryża pójdzie.Niedosc że ma tam ziomków to jeszcze będzie mógł pół sezonu odpoczywać.
9
@MESSIah16 Cruyff zdecydowanie.
4
@MESSIah16 ja bym wolał hajs w Paryżu i treningi z juniorem.
2
@IronSanHybrid własnoręczna pizza...
10
@VamosRakieta i tak to się żyje na rambli
0
@Hiacynk przynajmniej wyniki ostatnie są dobre.
8
@kerouac przyjście Pepa dało nowe możliwości City.Moze nie wygrał lm ale poza tym wygrał wszystko i to w jakim stylu.
7
@Criss18Barca u nas w lidze byłby gwiazdą.
0
@lukasik17 kwestia farta
4
@Janiama klątwa ćwierć finałów.. Oby nie w tym roku
0
@joloskyy skończyły się pomysły
1
@Hiacynk Nole na spokojnie.
0
@mekston Też prawda. Zresztą AO zazwyczaj trafia do Nole
1
@Barca_Big_Moment Tam jest królem. Od 2005 dominacja.
0
@Barca_Big_Moment Szkoda że Rafa odpadł.
0
@AdrianJaniak na c+ to trzeba obejrzeć.
8
@sopelinho fake Kondogbia
3
Lakersi grają jutro o tej 4:30 z Portland? Bo nie widzę by był gdzieś ten mecz przełożony.
0
@Grubson06 to ta bomba
0
@Transu96 czyli taki świr od wszystkiego :v
0
@Gosciuu najpopularniejsza :,p
0
@Coutinho007 dużo osób mówi że pierwsza praca jest najważniejsza :v
0
Jaką mieliście pierwszą pracę ?
0
Dziwnie będzie oglądać weekend gwiazd bez Irvinga i Stepha.Fajnie że Ingram został doceniony.
1
@Avada Kedavra oj jakoś dam radę.wole to niż tabletki które faktycznie chemia nafeszerowane
0
@Avada Kedavra a ona wgl dobrze smakuje?xd
1
@Avada Kedavra no to jutro wpadne i popatrze jaka jest najlepsza herbata ziołowa