2

@student97r piękny gest ze strony ligi

3

Dziś Lakers będą grali z Portland o 4:30.To będzie ich pierwszy mecz od śmierci Bryanta.Transmisja w c+ .Będzie to pewnie niezwykłe emocjonalne wydarzenie.

1

@Chwytliwy chciałbym zobaczyć w United takie coś Bruno, Pogba,mc Tommy i Rash, Martial i James.Ciekawe jakby to chodziło.

0

@Hiacynk Do Paryża pójdzie.Niedosc że ma tam ziomków to jeszcze będzie mógł pół sezonu odpoczywać.

9

@MESSIah16 Cruyff zdecydowanie.

4

@MESSIah16 ja bym wolał hajs w Paryżu i treningi z juniorem.

2

@IronSanHybrid własnoręczna pizza...

10

@VamosRakieta i tak to się żyje na rambli

0

@Hiacynk przynajmniej wyniki ostatnie są dobre.

8

@kerouac przyjście Pepa dało nowe możliwości City.Moze nie wygrał lm ale poza tym wygrał wszystko i to w jakim stylu.

7

@Criss18Barca u nas w lidze byłby gwiazdą.

0

@lukasik17 kwestia farta

4

@Janiama klątwa ćwierć finałów.. Oby nie w tym roku

0

@joloskyy skończyły się pomysły

1

@Hiacynk Nole na spokojnie.

0

@mekston Też prawda. Zresztą AO zazwyczaj trafia do Nole

1

@Barca_Big_Moment Tam jest królem. Od 2005 dominacja.

0

@Barca_Big_Moment Szkoda że Rafa odpadł.

0

@AdrianJaniak na c+ to trzeba obejrzeć.

8

@sopelinho fake Kondogbia

3

Lakersi grają jutro o tej 4:30 z Portland? Bo nie widzę by był gdzieś ten mecz przełożony.

0

@Grubson06 to ta bomba

0

@Transu96 czyli taki świr od wszystkiego :v

0

@Gosciuu najpopularniejsza :,p

0

@Coutinho007 dużo osób mówi że pierwsza praca jest najważniejsza :v

0

Jaką mieliście pierwszą pracę ?

0

Dziwnie będzie oglądać weekend gwiazd bez Irvinga i Stepha.Fajnie że Ingram został doceniony.

1

@Avada Kedavra oj jakoś dam radę.wole to niż tabletki które faktycznie chemia nafeszerowane

0

@Avada Kedavra a ona wgl dobrze smakuje?xd

1

@Avada Kedavra no to jutro wpadne i popatrze jaka jest najlepsza herbata ziołowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?