Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Co by się działo gdyby zrobili derby LA
4
Milion razy już słyszałem hymn Stanów i nadal piękny.
1
@Szymix654 Załóż nowe konto
3
@barcanawieki Zamykam się w domu :x
0
@Hiacynk Jak co rok.
3
Mogliby zrobić jeden meczyk NBA w Polsce :d
2
@Mesi12 na strims world np :v
3
Dziś do Paryża zawita NBA :] Millwauke zmierzy się z Hornets.Studio w c+ już od 20:15.
5
@Volk Dokładnie.A rewanż się zajebiście sprzeda.
28
@BarcaInfo Neymarem może on nie jest ale napewno ma umiejętności by coś w tym klubie osiagnąć.
1
@Hiacynk Ja tam go nie sadzam. :v
0
@Hiacynk Szkoda że nie zdobyli tego mistrza bo to by było piękne podsumowanie sezonu Suareza.I ogólnie fajnie wyglądał wtedy Liverpool z młodym Sterlingiem,Sturidgem w najlepszej jego formie,niezłym Gerrardem i wchodzącym do drużyny Hendersonem :v
A no I Cou był już wtedy :D
1
@MarioVeB! Ja dziś zaufam Milanowi :v
0
@Hiacynk No właśnie chodzi mi o ten sezon.Dla mnie to był jego najlepszy sezon i jeden z najlepszych sezonów jesli chodzi o pozycje napastnika a oglądałem wtedy prawie jego wszystkie mecze.Żaden zawodnik w tamtym czasie nie miał takiego wpływu na grę swojej drużyny jak Lusito.
1
@Hiacynk Ale grał w Barcelonie która była jednym z najlepszych klubów na świecie a w 2k13 wziął Liverpool na plecy od początku i ich niósł.Miał wszystko wtedy.Drybling,wolne,szybkość,wykończenie i niesamowity luz grania.Ja bym powiedział że to był nawet najlepszy sezon jako napastnika całej dekady.
0
@Hiacynk Nie wiem czy tylko dla mnie ale najlepszym sezonem Suareza był 2013/2014 w Liverpoolu.
4
@NeroTFP To idealnie 5 dyszek na pewniaczki na weekend :)
0
@student97r nie no wiem ale i tak bym go chcial :D
0
@Odesseiron Może robi film ?
0
@Hiacynk Young all starem o.o Zdecydowanie tam powinien być Jimmy.
0
@student97r No nie...nie na Irvinga w startowej.
3
@takisobiektos to akurat dobre chłopaki także props.
0
@socha Eriksen nie chce już grać w Anglii.
2
@takisobiektos mi tam nie przeszkadza :v
1
@contowsky mnie też możesz oznaczać jak możesz.Zajebiste zdj
2
@Kajtek77 Klasa panie Kajtku.Dobrze się czyta.
2
Liverpool zyskał moc którą ma Real czyli myślisz że stracą punkty a i tak zawsze coś wcisną na koniec.
0
@student97r Szkoda że Millwauke akurat zmierzą się z Hornets. :/
0
@student97r Jutro nawet jakieś studio jest w c+.Będzie ciekawie :v
8
@LoveValverde Gdyby,gdyby i gdyby.