1

@Kidd Co by się działo gdyby zrobili derby LA

4

Milion razy już słyszałem hymn Stanów i nadal piękny.

1

@Szymix654 Załóż nowe konto

3

@barcanawieki Zamykam się w domu :x

0

@Hiacynk Jak co rok.

3

Mogliby zrobić jeden meczyk NBA w Polsce :d

2

@Mesi12 na strims world np :v

3

Dziś do Paryża zawita NBA :] Millwauke zmierzy się z Hornets.Studio w c+ już od 20:15.

5

@Volk Dokładnie.A rewanż się zajebiście sprzeda.

28

@BarcaInfo Neymarem może on nie jest ale napewno ma umiejętności by coś w tym klubie osiagnąć.

1

@Hiacynk Ja tam go nie sadzam. :v

0

@Hiacynk Szkoda że nie zdobyli tego mistrza bo to by było piękne podsumowanie sezonu Suareza.I ogólnie fajnie wyglądał wtedy Liverpool z młodym Sterlingiem,Sturidgem w najlepszej jego formie,niezłym Gerrardem i wchodzącym do drużyny Hendersonem :v
A no I Cou był już wtedy :D

1

@MarioVeB! Ja dziś zaufam Milanowi :v

0

@Hiacynk No właśnie chodzi mi o ten sezon.Dla mnie to był jego najlepszy sezon i jeden z najlepszych sezonów jesli chodzi o pozycje napastnika a oglądałem wtedy prawie jego wszystkie mecze.Żaden zawodnik w tamtym czasie nie miał takiego wpływu na grę swojej drużyny jak Lusito.

1

@Hiacynk Ale grał w Barcelonie która była jednym z najlepszych klubów na świecie a w 2k13 wziął Liverpool na plecy od początku i ich niósł.Miał wszystko wtedy.Drybling,wolne,szybkość,wykończenie i niesamowity luz grania.Ja bym powiedział że to był nawet najlepszy sezon jako napastnika całej dekady.

0

@Hiacynk Nie wiem czy tylko dla mnie ale najlepszym sezonem Suareza był 2013/2014 w Liverpoolu.

4

@NeroTFP To idealnie 5 dyszek na pewniaczki na weekend :)

0

@student97r nie no wiem ale i tak bym go chcial :D

0

@Odesseiron Może robi film ?

0

@Hiacynk Young all starem o.o Zdecydowanie tam powinien być Jimmy.

0

@student97r No nie...nie na Irvinga w startowej.

3

@takisobiektos to akurat dobre chłopaki także props.

0

@socha Eriksen nie chce już grać w Anglii.

2

@takisobiektos mi tam nie przeszkadza :v

1

@contowsky mnie też możesz oznaczać jak możesz.Zajebiste zdj

2

@Kajtek77 Klasa panie Kajtku.Dobrze się czyta.

2

Liverpool zyskał moc którą ma Real czyli myślisz że stracą punkty a i tak zawsze coś wcisną na koniec.

0

@student97r Szkoda że Millwauke akurat zmierzą się z Hornets. :/

0

@student97r Jutro nawet jakieś studio jest w c+.Będzie ciekawie :v

8

@LoveValverde Gdyby,gdyby i gdyby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?