Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dafik85 Fed powiedział że jak zagra tak jak we wczesniejszych meczach to jedynie na co może liczyć to na narty w Szwajcari.
1
@Rewolucja123 Mówisz i masz
https://www.fcbarca.com/48335-oficjalnie-neymar-pilkarzem-barcy.html
0
@Hushovt na którym swiecie grasz?
0
Nole chyba nie odpuści i dopisze sobie kolejnego szlema.
0
@avanes tenisa się nie obstawia :D
3
@Hiacynk szczęścia też dużo miał.
2
Thiem co trafił waw
1
@Bykunn To go zawsze charakteryzowało. Walka do końca.
0
@mekston Kapitalny mecz.
0
Rafa ostatnie siły chyba. Goat back
0
@Hiacynk 6:4 dla Thiema
13
Oby Rafa wrócił i to wygrał.
0
Rafa się męczy i to strasznie.
0
@JimMorrisonFCB jak możesz
1
@JimMorrisonFCB nie no kontrolne czy wszystko jest ok
0
@JimMorrisonFCB a ja nie mogę oglądać bo mam USG o 11 .fck
2
@student97r Też tak myślę.Maja duży potencjał.
0
@student97r jak myślisz przełożą następne mecze Lakers ?
0
@student97r aaaa dobra już widzę :d
1
Miami zbudowało świetna ekipe do grania.Ciekawe jak daleko zajdą w Play ofs.
0
@student97r Embiid czasem nie ma 21 ?
3
Nadal czy Thiem? Jakoś czuje niespodzianke w tym meczu.
0
@Chwytliwy AA co z Pio?
0
@student97r Widać jak cała liga to odczuła.
1
@student97r Fajny gest ze strony zawodników.ciekawe kto jeszcze zmieni
1
@Esteban_ ten jak poszedł to już nie wrócił.
0
@student97r o tego nie widziałem.
1
@BarcaInfo Wiadomo że wolał by grać z Neymaritosem niż z Griezmannem ale niech nie narzeka :v
1
@barcafan9512 Polaka jakiegoś fajnie by było zobaczyć.
1
@barcelonaLM Niektórzy wróżyli 3 wojne ale jakoś jej nie widzę.