Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kyrie Irving zdobył 45 pkt w meczu z Detroit.Odrazu się robi ciepło na serduszku.Dzieki niemu też była dogrywka w tym meczu.
0
Marek mvp...jak co mecz.
0
Dobra,dobra posiadanie piły nasze.
0
@rainyy Broda chyba 12pkt zdobył xd
3
@Elosek Boję się troszkę o Barce :v
3
Barca,Real i Paryż i 450 wpadnie do kieszeni.Ciekawe kto spierniczy.
1
@Hiacynk 5 gwiazdek sztuczek robi swoje w Fifie
0
Szykuje się łatwy mecz dla Nadala. 6:1 w 1 secie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Coutinho007 to fakt :v
0
@student97r Albo Bradley Beal :D
2
@filip73 remis i remis
0
@student97r Russell za Townsa w lato.Ale to byłby hit.
1
@student97r Wojownicy będą piękni w next sezonie.
3
@LoveValverde Dlatego zawsze lepiej mieć klapka w pobliżu.
16
@NeroTFP Takie Watford to by zgwałciło polski zespół.
11
Haaland licząc Salzburg i Dortmund strzela lub zalicza asystę co...38minut !!!
To jakiś poziom z kosmosu.
3
@Janiama Fajna ciekawostka :v
0
@Gomess Zaraz będzie miał 22 lata.Czas już zacząc więcej grać i najlepiej dla niego jakby znalazł sobie taką drużynę do ,,grania'' .
7
@Volk Z całą sympatią do Pereza ale gdyby nie to że jest wychowankiem to jakimś talentem to on nie jest.
0
Antek ma najlepsze dunki w całej NBA.Zaden obrońca mu nie ustoi.Gigant.
1
@Kidd Co by się działo gdyby zrobili derby LA
4
Milion razy już słyszałem hymn Stanów i nadal piękny.
1
@Szymix654 Załóż nowe konto
3
@barcanawieki Zamykam się w domu :x
0
@Hiacynk Jak co rok.
3
Mogliby zrobić jeden meczyk NBA w Polsce :d
2
@Mesi12 na strims world np :v
3
Dziś do Paryża zawita NBA :] Millwauke zmierzy się z Hornets.Studio w c+ już od 20:15.
5
@Volk Dokładnie.A rewanż się zajebiście sprzeda.