4

Kyrie Irving zdobył 45 pkt w meczu z Detroit.Odrazu się robi ciepło na serduszku.Dzieki niemu też była dogrywka w tym meczu.

0

Marek mvp...jak co mecz.

0

Dobra,dobra posiadanie piły nasze.

0

@rainyy Broda chyba 12pkt zdobył xd

3

@Elosek Boję się troszkę o Barce :v

3

Barca,Real i Paryż i 450 wpadnie do kieszeni.Ciekawe kto spierniczy.

1

@Hiacynk 5 gwiazdek sztuczek robi swoje w Fifie

0

Szykuje się łatwy mecz dla Nadala. 6:1 w 1 secie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 to fakt :v

0

@student97r Albo Bradley Beal :D

2

@filip73 remis i remis

0

@student97r Russell za Townsa w lato.Ale to byłby hit.

1

@student97r Wojownicy będą piękni w next sezonie.

3

@LoveValverde Dlatego zawsze lepiej mieć klapka w pobliżu.

16

@NeroTFP Takie Watford to by zgwałciło polski zespół.

11

Haaland licząc Salzburg i Dortmund strzela lub zalicza asystę co...38minut !!!
To jakiś poziom z kosmosu.

3

@Janiama Fajna ciekawostka :v

0

@Gomess Zaraz będzie miał 22 lata.Czas już zacząc więcej grać i najlepiej dla niego jakby znalazł sobie taką drużynę do ,,grania'' .

7

@Volk Z całą sympatią do Pereza ale gdyby nie to że jest wychowankiem to jakimś talentem to on nie jest.

0

Antek ma najlepsze dunki w całej NBA.Zaden obrońca mu nie ustoi.Gigant.

1

@Kidd Co by się działo gdyby zrobili derby LA

4

Milion razy już słyszałem hymn Stanów i nadal piękny.

1

@Szymix654 Załóż nowe konto

3

@barcanawieki Zamykam się w domu :x

0

@Hiacynk Jak co rok.

3

Mogliby zrobić jeden meczyk NBA w Polsce :d

2

@Mesi12 na strims world np :v

3

Dziś do Paryża zawita NBA :] Millwauke zmierzy się z Hornets.Studio w c+ już od 20:15.

5

@Volk Dokładnie.A rewanż się zajebiście sprzeda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?