31

@itmustbejoke Może i prowadzi ale to już nie jest ten młody i szalony Messi.

4

@LuisSalvano To nie Atletico jest żałosne tylko ludzie mają zbyt duże oczekiwania wobec nich.To jest dobry klub ale tylko dobry.Nigdy nie będą na poziomie Realu czy Barcy.Cholo wyciska max z tego klubu.Kiedyś nikt o nich nie mówił.

1

@OnlyCules sfgame

4

@amanter Jak dla mnie to on trafił do złego zespołu.Bez obrazy dla Atleti.

0

@marcin000019 Armani

1

@Janiama N'Gapeth grał mega mecz i nawet on nie dawał rady w koncówce.

1

@AmigoBlancos To może jest znak żebyś zagrał w piątek nastepny w jackpota xd

0

@LoveValverde No jakbym wygrał to pewnie willa na Malediwach i elo

0

@Kuczek Okołoo 6-7

0

@AmigoBlancos nie wiem swirze

0

@NeroTFP Nie no chyba się puszcza normalnie jak wszystkie te lotki itd
Jeden zakład kosztuje 12,50zł

19

Kurła usunąłem przez przypadek.
W najbliższy piątek do wygrania będzie w Jackpocie 290 000 000zł.I może to jest ten dzień w którym pierwszy raz trzeba w to zagrać.

2

@Pablopicasso27 Lakers faworytem ale może akurat Rakiety zagrają dobry mecz.

12

@Cwaniak4 bo tak

0

@FCbarca750 To indywidualnie bardzo dobrze wypadł.

0

@rainyy Ja ostatnio tylko za 2zł puszczam.Satysfakcja dużo większa jak coś wpadnie a jak nie wpadnie to żadna strata :]

3

Do szeregu.
@MarioVeB!

0

@Skaramuczi Jeszcze nie wiadomo ale pewnie Zywoo.

0

@Lament Też mi się tak wydaje.Na każdym prawie turnieju trzymał poziom.Lider swojej drużyny.Do tego dwa majory.

1

dev1ce został 3 najlepszym zawodnikiem w cs go w 2019.Dosyć dziwna decyzja bo miał świetny rok zarówno drużynowy jak i indywidualny.A będzie przed nim pewnie s1mple który prawie nic nie wygrał w 2019 i grał dośyć srednio jak na niego a na 1 miejscu pewnie Zywoo który jest mega talentem ale też za wiele nie wygrał.

1

@NeroTFP Pewnie koło 5.Idealnie po meczu Lakers vs Houston

4

@Skaramuczi tego skurczysyna @Encore

4

@ksobi Niezłe jaja trzeba mieć by przy takim wyniku dawać takie zagrywki jak to robił nasz atakujący.No waw po prostu.

15

Waw co zrobił Jastrzębski Węgiel !
Przegrywali w tie-breaku 14:10 z Zenitem Kazan...i wrócili i wygrali 16:14.
Masakra.

0

Ale meczycho City vs Palace

0

Pep Guardiola Back 2:1

0

@masq Przesłuchałem wszystkie i szczerze to cała płytka rewelacyjna.Myślałem że bedzie już takie nagrywanie na siłe a tu wyszła dobra płytka.

1

City wyciagnie na 2:1 :]

1

1 set dla Zenita Kazań.N'gapeth w formie to poziom Leona.

0

@takisobiektos No u mnie Arsenal,Barca,Juve i Inter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?