Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@itmustbejoke Może i prowadzi ale to już nie jest ten młody i szalony Messi.
4
@LuisSalvano To nie Atletico jest żałosne tylko ludzie mają zbyt duże oczekiwania wobec nich.To jest dobry klub ale tylko dobry.Nigdy nie będą na poziomie Realu czy Barcy.Cholo wyciska max z tego klubu.Kiedyś nikt o nich nie mówił.
1
@OnlyCules sfgame
4
@amanter Jak dla mnie to on trafił do złego zespołu.Bez obrazy dla Atleti.
0
@marcin000019 Armani
1
@Janiama N'Gapeth grał mega mecz i nawet on nie dawał rady w koncówce.
1
@AmigoBlancos To może jest znak żebyś zagrał w piątek nastepny w jackpota xd
0
@LoveValverde No jakbym wygrał to pewnie willa na Malediwach i elo
0
@Kuczek Okołoo 6-7
0
@AmigoBlancos nie wiem swirze
0
@NeroTFP Nie no chyba się puszcza normalnie jak wszystkie te lotki itd
Jeden zakład kosztuje 12,50zł
19
Kurła usunąłem przez przypadek.
W najbliższy piątek do wygrania będzie w Jackpocie 290 000 000zł.I może to jest ten dzień w którym pierwszy raz trzeba w to zagrać.
2
@Pablopicasso27 Lakers faworytem ale może akurat Rakiety zagrają dobry mecz.
12
@Cwaniak4 bo tak
0
@FCbarca750 To indywidualnie bardzo dobrze wypadł.
0
@rainyy Ja ostatnio tylko za 2zł puszczam.Satysfakcja dużo większa jak coś wpadnie a jak nie wpadnie to żadna strata :]
3
Do szeregu.
@MarioVeB!
0
@Skaramuczi Jeszcze nie wiadomo ale pewnie Zywoo.
0
@Lament Też mi się tak wydaje.Na każdym prawie turnieju trzymał poziom.Lider swojej drużyny.Do tego dwa majory.
1
dev1ce został 3 najlepszym zawodnikiem w cs go w 2019.Dosyć dziwna decyzja bo miał świetny rok zarówno drużynowy jak i indywidualny.A będzie przed nim pewnie s1mple który prawie nic nie wygrał w 2019 i grał dośyć srednio jak na niego a na 1 miejscu pewnie Zywoo który jest mega talentem ale też za wiele nie wygrał.
1
@NeroTFP Pewnie koło 5.Idealnie po meczu Lakers vs Houston
4
@Skaramuczi tego skurczysyna @Encore
4
@ksobi Niezłe jaja trzeba mieć by przy takim wyniku dawać takie zagrywki jak to robił nasz atakujący.No waw po prostu.
15
Waw co zrobił Jastrzębski Węgiel !
Przegrywali w tie-breaku 14:10 z Zenitem Kazan...i wrócili i wygrali 16:14.
Masakra.
0
Ale meczycho City vs Palace
0
Pep Guardiola Back 2:1
0
@masq Przesłuchałem wszystkie i szczerze to cała płytka rewelacyjna.Myślałem że bedzie już takie nagrywanie na siłe a tu wyszła dobra płytka.
1
City wyciagnie na 2:1 :]
1
1 set dla Zenita Kazań.N'gapeth w formie to poziom Leona.
0
@takisobiektos No u mnie Arsenal,Barca,Juve i Inter.