Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja Morant niszczy Rakiety w pojedynke :D
0
Brodacz w 4minuty 11 pkt.Ten to potrafi wejść w mecz.
edit Już ma 17.
1
@borys27 Ten jego Betis naprawdę przyjemnie grał.Tylko że w tych słabszych klubach najbardziej liczy się wynik a nie ofensywna piłka.I tak naprawdę gdy wyniki zaczynają się za przeproszeniem pi3rdolić to taki trener jak Setien ma ciężko.W Barcelonie będzie mógł sobie pozwolić na wiele więcej niż to miało miejsce w Betisie.
1
@mikiiki Wilder
1
@student97r Conley + Dono to świetne połączenie.
0
@takisobiektos Harden sam ich zrobi ale Brooklyn może wygrać
2
@barcelonaLM Będę oglądał :D
1
@Kacper1432United trzeba piłkarzy a nie trenera.
4
@ViscaBarca123 Mata,Silva czy nawet nasz Iniesta nie byli jakimś taranami a grali poezje.
5
@amanter Niech wykuruje się w 100% bo kolejna kontuzja dobije chyba wszystkich.
2
@Hiacynk Kibice Mu nie mieli pretensje o liczby tylko o to że jest drewniany.
0
@rainyy Harden powinien zdobyć mvp tak jak rok temu ale Giannis ma lepszą drużyne co powoduje że będzie miał lepszy bilans w sezonie zasadniczym i to on zdobędzie mvp.
0
@student97r Nie no Zion jak dla mnie jest bez szans.Nie wiem co by musiał zrobić w te pare miesięcy żeby zdobyć Rookie.
0
@student97r Zadziałała rok temu jak Giannis zdobył mvp :D
0
@rainyy No i dobrze bo robi mega robotę w Memphis.Wgl nie widać że jest debiutantem.Gra dojrzale i odpowiedzialnie.
0
@masa11 Z drugiej strony ViValdi sam mógł zrezygnować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HassanMubarak Ale szczerze to też bym chyba taką piątke dał.Identyczną w sumie.
0
@HassanMubarak Nie dał takich zawodników jak Leonard,Davis czy George :]
4
Jimmy Butler przedstawił pięciu zawodników których kryje się najtrudniej w jego opini :
-LeBron James
-Kyrie Irving
-Kevin Durant
-Steph Curry
-James Harden
3
@Kapitan hawk to byłem ja
0
@FC1899Barca Dramat?Chyba nie wiesz o co w tym chodzi.
2
Jedna z najlepszych bitw freestyleowych w ostatnim czasie.Koro prawie wszystko wygrywa.
2
@scorpion93 Każdy trener który przejmuje Barcelonę musi się pogodzić z tym że będzie outowany na Rambli.
1
@escarabajo Fajnie widzieć jak wraca u niego ta zajawka do grania w basket. :D
3
Dwight Howard wczoraj z ławki 21pkt 9-11 i 15 zbiórek.Nawet trójke jedną dał :D
5
Czytałem że ostatnio że Valverde miał słabą kadrę przez cały okres trenowania w Barcelonie.
I tak patrzę ile zostało wydane za jego rządów....758 MLN OJRO.
Tak to nawet szejki nie kupują.
4
@Rewolucja123 Hah.Już nie Ernesto Stay :D
3
@Eto'o9 R10 Mimo wszystko też wierzę w chłopa.
0
@NeroTFP ostatnio tęskniłem za siatkówka naszej repki to obejrzałem sobie mecze z pucharu świata na ipli.Fajnie tam komentował Kadziu ze Swedrowskim.