1

@Kajtek77 Aaa no tak.Zapomnialem o nich bo grali o 23 :v Chociaż spodziewałem się takiego wyniku bo Minesota bez Townsa jest przeciętnym zespołem.

3

Co za wyniki NBA.Lakers bez LBJ i AD wygrywają z Okc,Cavs wygrywają z Denver, Dallas z 76 ers i Boston zdobywa aż 140 pkt z Pelikanami.Tatum zdobył sam 41.

1

Malwina nie udzieli wywiadu.Az się boję myśleć co jej siedzi teraz w głowie.

0

Dobrze że chłopy będą na igrzyskach:d

0

W najważniejszych momentach trzeba bohatera i dziś niestety zabrakło go.

0

Przydałby się taki Wilfredo Leon.

1

Niby siatkówka kobiet a emocje jakby to były same igrzyska :D

3

@mrboom niestety tak

4

Ale Polki dziś dobrze grają.Moze się uda w tym finale zagrać.

2

Lukaku i Lautaro chyba najlepszy duet obecnie.

0

Handi na Milan na luziku.:D

1

Brooklyn wygrywa z Miami 117:13.Atmosfera w hali niesamowita.W sumie jak na play offach.

1

@fart A Boston według Cb na co może liczyć w tym sezonie"?

0

@Rewolucja123 Oglądałem jeden mecz Arcy z Faze to nie było zle bo Nuke'a przegrali 16:14 a na drugiej mapace chyba 16:12.

1

@fart Też prawda.Ja mam nadzieję że Kevin wróci i będzie grał to co zawsze.

5

@Chaoss Nic nie porównuje.Po prostu fajnie by było zobaczyć jedną z legend na ławce trenerskiej.A czy powinien teraz przejmować zespól to nie mam zielonego pojęcia.Z jednej strony chciałbym ale z drugiej byłoby mega smutno gdyby sobie nie poradził.To nie jest takie łatwe że wjedzie i easy tryplet.Kadra nie jest łatwa do przejęcia.

0

@Rewolucja123 Brak ekipy Polskiej na iem :C

0

@student97r No ja poczekam na ten szlagier o 3:45. :D

0

@KapiFCB No właśnie mam nadzieję że jak Durant wróci z formą to on przejmie zespół i to tak naprawdę będzie jego zespół bo jednak wojownicy kojarzą się ze Stefem.

4

@Chaoss Niby tak ale z drugiej strony fajnie by było mieć swojego Zidane'a :d

1

@student97r O kolegi się nie spodziewałem o tej godzinie :D Widziałem dziś jak Russa witali w OKC.Ciarki :D

6

@Jacu327 Klasyka.Ja jak nie mogę zasnąć to wspominam wszystko :v Szczególnie czasy szkolne które w sumie niedawno zakończyłem bo w tamtym roku :v

1

W sumie ciekawe jak Brooklyn będzie się prezentować w następnym sezonie.Zdrowy Kyrie+Durant i obecny skład który według mnie ma mega potencjał.Jeszcze nie ma play offow a ja już się nie mogę doczekać next sezonu :v

2

@Mns21 O nich jakoś bym się nie martwił.Oby na po byli gotowi.

1

@Ermitano Dokładnie.Dlatego siedze tutaj z wami.

1

@takisobiektos Ja akurat teraz oglądam Brooklyn -Miami ale też czekam na ten drugi,

0

@Cobra303 a co Pan robi o tej porze?

0

@Tom0VeB Wybacz morduś

0

@KapiFCB Ooo proszę.Będę miał kolege do oglądania :D

0

No i cała Rambla zasnęła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?