1

@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V

1

@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.

0

@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.

0

@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.

2

@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.

0

@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.

5

@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D

0

@Kajtek77 Młoda jest.Jeszcze się wyrobi.

1

@VamosRakieta Oglądałem dziś Bułgarie ale chłopów to ładnie ładowali.Szczególnie niezawodny Sokolov.

1

@VamosRakieta Mocy trochę brakuje ale nie jest zle :v

2

@Ogorinho1974 Jej serwis to dopiero porażka.

9

@FafitFCB Traore mówił ze wpi3rdala wszystko

0

Niestety przegrywamy 1 seta z Bułgarią 25:23

1

Luka Doncić z kolejnym tripple-double.Zdobył 38pkt,11zbiórek i 10 asyst w meczu z Chicago.Niby nie ma żadnego Polaka w NBA ale Luke w sumie traktujemy jak swojego :D

0

@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.

0

@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d

0

@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.

4

@Kajtek77 Kyrie Irving

1

@Janiama Przestawiło mu się?

1

@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie

2

@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D

3

@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami

3

@IronSanHybrid tak naprawdę w NBA nie ma słabych zawodników.W każdej drużynie są perełki.Jeśli ktoś byłby słaby to by się nie znalazł w tej lidze.

0

@student97r I to jeszcze z jaką energią gra.Nowy Howard :D

1

@IronSanHybrid Najlepszy jest tylko jeden zawodnik i jest to James Harden ! no i oczywiście Kyrie z Broklynu

2

@Kajtek77 I pójdzie jeszcze trade z Russelem za solidnych zadaniowców albo Towns z Minesoty + zdrowy Clay,Curry,Draymond+1 pick draftu i szykuje się piękny nastepny sezon wojowników.

0

@student97r Hah też słyszałem o Howardzie ale chyba już nie te lata chociaż w sumie niech próbuje :D

0

@Hiacynk No tak jak mówie ma wiele zalet które wymieniłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?