Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Fajny ale chyba max 1 połowę obejrzę bo coś spać się chce. ,:V
1
@IronSanHybrid oglądasz ten na c+ ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba nigdzie nie ma takiej kultury gry w piłkę tak jak w City.Mozna by ich oglądać i oglądać.
0
@MESSIah16 będzie ciężko raczej ale kto wie.
0
@MESSIah16 Ibrahimović za kogoś.
2
@Xavinho54 Turan swego czasu dawał dużo Barcelonie.
0
@damianex10 Ona jakby to powiedział po futbolowemu hmm...drewniana noo.
5
@Kajtek77 Skowrońską powinni powołać.Ona to miała wszystko i to dosłownie :D
0
@Kajtek77 Młoda jest.Jeszcze się wyrobi.
1
@VamosRakieta Oglądałem dziś Bułgarie ale chłopów to ładnie ładowali.Szczególnie niezawodny Sokolov.
1
@VamosRakieta Mocy trochę brakuje ale nie jest zle :v
2
@Ogorinho1974 Jej serwis to dopiero porażka.
9
@FafitFCB Traore mówił ze wpi3rdala wszystko
0
Niestety przegrywamy 1 seta z Bułgarią 25:23
1
Luka Doncić z kolejnym tripple-double.Zdobył 38pkt,11zbiórek i 10 asyst w meczu z Chicago.Niby nie ma żadnego Polaka w NBA ale Luke w sumie traktujemy jak swojego :D
0
@Chwytliwy Zgadzam się w pełni panie Chwytliwy.
0
@Chwytliwy A dla mnie najlepszy tam jest Allan :d
0
@MarioVeB! Ciężko będzie o ten finał.Pewnie będzie Holandia vs Turcja.
4
@Kajtek77 Kyrie Irving
1
@Janiama Przestawiło mu się?
1
@Kajtek77 Ja nie kibicuję żadnego klubowi.Mam 2 ulubionych zawodników których staram się oglądac jak mogę.I to tyle w sumie
2
@Kajtek77 Szczególnie jak to robi Harden to już wgl :D
3
@IronSanHybrid Ciężko powiedzieć.Takie Houston rzucają tylko trójki do oporu i dla wielu jest to nudne ale ja to lubię.Ale polecam ci poogladać Dallas i Miami
3
@IronSanHybrid tak naprawdę w NBA nie ma słabych zawodników.W każdej drużynie są perełki.Jeśli ktoś byłby słaby to by się nie znalazł w tej lidze.
0
@student97r I to jeszcze z jaką energią gra.Nowy Howard :D
1
@IronSanHybrid Najlepszy jest tylko jeden zawodnik i jest to James Harden ! no i oczywiście Kyrie z Broklynu
2
@Kajtek77 I pójdzie jeszcze trade z Russelem za solidnych zadaniowców albo Towns z Minesoty + zdrowy Clay,Curry,Draymond+1 pick draftu i szykuje się piękny nastepny sezon wojowników.
0
@student97r Hah też słyszałem o Howardzie ale chyba już nie te lata chociaż w sumie niech próbuje :D
0
@Hiacynk No tak jak mówie ma wiele zalet które wymieniłeś.