Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FafitFCB z tego co mówił to fatalnie
1
To wyciąganie wniosków to już klasyk w sumie.
0
@barcelonaLM No prawda jest taka że gdyby nie czerwo de Jonga to by mecz był wygrany na luzie.
1
Franek popsuł mecz trochę.Eh.
11
Zmarzlik sportowcem roku !
0
I tak powinien wcześniej zejść. :v
0
@Hiacynk Zawodnik którzy potrafi zrobić wszystko i wszystko spartolić.Ale chyba za to go kibice kochają.Wyjątkowy zawodnik.
0
Vidal w tym sezonie w lidze =500minut=6 bramek
waw
1
Easy comeback 2:1 @Hiacynk
7
@Nazio87 nie zrozumiesz :v
0
@Hiacynk Dasz rade ^^
0
1:1.
Comeback nadchodzi..
0
@Hiacynk Musimy to zaakcpetować i żyć z tym.
0
@Hiacynk Będzie 2:1.
0
@Fake69 Na tym poziomie piłkarze nie wiedzą co mają grac?
0
Wiem że Valverde jest zły i wgl ale czemu nie ma krytyki 11 bohaterów na boisku?Gdzie jest Pan Griezmann,Gdzie jest Pan Rakitic i reszta.
0
Trener jest jaki jest ale piłkarze którzy dzisiaj wyszli na boisko grają taką padakę że szok.Klepu,klepu i nic z tego nie ma.Jeden celny strzał na połowę i tak w kółko.
1
@Batys Już zrobił.
0
Espanyol w tym sezonie wygrał 3 mecze z 19 i stracił 34 bramki.Szczerze wątpie żeby coś dziś zrobili ale kto wie.
0
Szczerze to dziwiłem się dlaczego tak wszyscy byli zadowoleni po wylosowaniu Napoli.
3
Ale upokorzenie.
1
@barcelonaLM Tego drugiego tak.
0
@Hiacynk Dlatego poszło United z podpórką po kursie 1.70.
0
Vital :brąz ligi narodów,brąz mistrzostw Europy,srebro pucharu świata i eliminacje na igrzyska i nie wygrał
O.O
0
@Hiacynk Mało dziś dobrych meczów.Chyba że by coś dorzucic z pucharu Anglii.
2
@arraco Nie było cienkie.Było nieskuteczne bo mieli sytuacje a Real jak to Real dużo nie potrzebuje by strzelić i pyk 3:0.
0
@Zip To samo.Odpuszczają ten drugi puchar ligi.
2
@VamosRakieta No w defensywie imponują bo stracili w 19 meczach 12 bramek.Tylko Atletico straciło mniej bo 11 :v
0
Real 3:0.Szkoda Getafe bo zagrali dobry mecz i dostali trójke w plecy.
1
@VamosRakieta Uuuu.Dużo tego ale pózniej sobie czytne.