Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 Ale ma racje jak dla mnie.Już nie ma takiego czegoś jak kocham klub,kibicowanie od dziecka czy całowanie herbu to już wgl jeden wielki cringe.
0
@Janiama 35-letni Grozer nadal w formie.Niesamowity jest chłop.
0
@Mathew16 za bardzo chyba przeżywasz piłeczkę :v
0
@student97r no ja też ciężko bo o 9 mam dodatkowy angielski i lipa.
0
@student97r glosowanie na fb c+ wygrał mecz Bostonu z Fila.... :(
8
Ile razy to już posada Ernesta była zagrożona a kończyło się jak zawsze.
7
Najgorsze że mega słabe Atletico wygrało ten mecz.Dawno ekipa Cholo takiej padaki nie grała.
8
Michał Pol zwalnia Ernesto na yt.
4
Granada zapłaci rachunek.
0
Francja vs Niemcy w finale o igrzyska :] Mega ciekawy meczyk się szykuje jutro o 20.
1
Gen frajerstwa jednak został.
0
No i po bramce.
0
Naprzód po klasyk !
0
Niemcy 2:0 z Bułgarią już prowadzą.
2
@Bartek22 A ile już było takich decyzji typowo z dupy.Nikt nie wie o co chodzi oprócz Ernesta.
2
@Commando Dla dobra wszystkich lepiej będzie jak Barcelona awansuje.W końcu klasyk to klasyk.
2
@dadan1990 Brizard wygrał mecz w tym 5 secie.
0
Antoine Brizardddd
0
@Avada Kedavra A ja wole jednak N'Gapetha na igrzyskach :D
0
Tie-break w meczu Francja vs Słowenia. :d
0
@dadan1990 Może wrócą jeszcza ale coś z nimi jest nie tak.
0
Szykuje się chyba comeback Francji.Niezłą psychike mają chłopy.
2
@MESSIah16 Traci.W tym turnieju tylko zwycięsca awansuje na IO dlatego ten trudniej jest tak ciężki.
3
Ale miazga w 1 secie ze strony Sloweni. 25:13
3
Mbappe :
17/18- 21 bramek i 16 asyst
18/19- 39 bramek i 17 asyst
19/20 - 18 bramek i 9 asyst w 19 meczach :v
Za łatwa ta liga dla tego chłopa ale z drugiej ma dopiero 21 lat także może jeszcze chwila sobie tam pograć.
1
@Kajtek77 ooo panie.. oczywiście.
3
A kurs na Real był 1.80. Można było skorzystać.
0
@KaJoFCB no wczoraj United też nie pogralo.
0
@Janiama No bramek strasznie mało tracą.Jak nie Real.
0
@student97r Chciałbym w play offach Houston vs Okc