0

@damianex10 Tam lubią strzelać.
Atalanta Parma 5:0
Atalanta Udinese 7:1
Atalanta Sassuolo 4:1

10

Ronaldo traci 6 bramek do Immobile.W sumie to może jeszcze powalczyć o króla strzelców.

6

Atalanta co się bawi z Parmą 5:0.

1

Ten Suso to jakiś Crack

0

Donnarumma spokojnie by dał radę w lepszym klubie.Ciekawe ile będzie jeszcze siedział w Milanie.

1

@Barwindg Mógł trochę lepszy sobie klub wybrać ale może coś podbuduje ten Milan

1

@Mns21 Na papierze skład mają świetny.Grają tez póki co lepiej niż to było z Irvingiem.Play offy zweryfikują ale finał konferencji czemu nie?Jeśli będą mieli cały skład do dyspozycji i zdrowy to mogą powalczyć z Fila i Millwauke.

0

@Thierry_Henry Ta i tak pewnie przyjdzie do Barcelony i z 1 nie wyjdzie.

5

James Harden został najlepszym strzelcem dekady w NBA.Zdobył on 19,578 punktów.Jest również jedynym zawodnikiem w historii NBA który wykręcił tripple double na poziomie 60 pkt 11 zbiórek i 10 asyst.

0

@Lord_Vader Też bym stawiał na Clippers ale to Lakers mają LBJ.

0

@Hiacynk Dziś nic bo jakoś średnio ciekawe a i spać się chce powoli :f

0

@Hiacynk też tak czasem mam

1

@Messibestplayerintheworld A ja wyczuwam ciężkie 1:0 dla Barcy lub Atleti.

1

@student97r Na równi.Nie zdradzam jednego z drugim :D

1

@fart A no tak....James.. :D

1

@student97r Skład na mistrza co tu dużo mówić + 2 super starów i Patricka Beverley'a który wkurza całą ligę xD

1

@student97r Jest niesamowity.Szczerze to chyba i w tym roku ma duże szanse na to chociaż Dennis z OKC może to utrudnić :D

6

@barcelonaLM Dokładnie.Mówić to sobie mogą.

0

@Kajtek77 Wybacz że nie odpisałem ale spałem :v

0

@oonter Ale George w każdym meczu gra swoje.To prawdziwy super star.

3

Najlepszy rezerwowy ostatnich lat ? -Lou Williams
@student97r @fart @zadafcb

2

Fajnie widzieć George'a w takiej formie.Pamiętam jak miał tą ciężka kontuzje i wielu myślało że już nie wróci na salony.

1

@Ratamahatta W końcu naucze się gotować

2

@Majkel34 Nie bo nie jest opłacalna obecnie dla nikogo.

10

Asysty w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach :
De Jong+Rakitić+Arthur+Busi+Vidal=11 asyst
De Bruyne=14 asyst
Kiedy Barcelona miała MSN to pomocnicy nie musieli mieć kosmicznych liczb bo napad sam robił całą robotę ale przyszły takie czasy że przydałby się większy wkład ofensywny od naszej drugiej lini.Bramek też za dużo nie strzelają oprócz Vidala.A nawet jeśli nie mają tych liczb to żeby robili przewagę i kreowali więcej sytuacji to jak to robił m.in Iniesta.
Wgl mam wrażenie że nasza druga linia gra tak by byle niczego nie spi3rdolić a to chyba nie o to chodzi.

0

@NeroTFP Chociaż mają trochę lipe bo nie wygrali nawet 1 seta a to może decydować.

0

Kurs na Liverpool dziś około 3.0
Jakieś kontuzje mają ?Chyba nie odpuszczają pucharu Anglii.

1

@adi7adi8 W sumie lepiej żeby był N'gapeth xD

0

@NeroTFP i grają bez Boyer'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?