0

@Avada Kedavra de Bruyne jest najlepszy.

4

@KmN z karnych nie można?

0

City czy Tottenham ?

0

@fart będę przełączał bo Kyrie gra dziś.

5

Dziś Boston gra z 76ers o 2:30. Transmisja w c+.

19

@Artsss Nikomu.

6

@Avada Kedavra Ale w sumie w Hiszpanii to samo robił :v

1

@Avada Kedavra Nie no z całym szacunkiem do Dembouza to on nie grał tak jak Brazol w tej lidze.

0

Mimo że bramki dziś nie strzelił to ładnie poszalał.Skrót meczu Neymara.Technicznie miazga jak zwykle.


1

@Hiacynk A miałem ich dołożyc do kuponu.Aj dobrze.

0

@Kamil.FCB10 wyplacaj

0

@MCPaRaCa Steph też jest słabym obroncą ale zawodnikiem wspaniałym :]

1

@Hiacynk i dzikus Traore również gra to można obejrzeć.

0

@mekston Teraz każdy mecz będzie ciężki bo ewentualna strata pkt moze byc bardzo odczuwalna.

2

@masa11 Przynajmniej mają jakiś schemat który przynosi im korzyści w postaci bramek.

0

@Lincolm A ja bezpiecznie z remisem za 1.30 xD

1

Niezle musi być Atleti sflustrowane.Niedość że porażka się szykuje to i jeszcze swoim ulubionym wynikiem.

1

@Aaron10 Bardzo ładne.Oni wszystkie koszulki mają w sumie fajne.

0

@OskaRM Jakość jest ale trzeba czasu.

1

@Chwytliwy Oby Pogba wrócił po przerwie która zaraz będzie miała miejsce.

0

Bruno Fernandez w pierwszym składzie na Wilki.Aż sobie obejrzę ten meczyk.

1

@bixmix Ja mam podobnie jak Real gra z Atleti. :v Jakoś nigdy ich nie widzę.

1

@Kajtek77 i wyjaśnione kupony.Czekamy na reszte :p

2

@koziar Chociaż z Lewym tak srednio im wyszło.

2

1

@4drian0 same :D

3

Liverpool 1:0 :]

1

@Kajtek77 Jakoś jestem spokojny o Liverpool.Onie zawsze coś wcisną.Trochę się boje o Real bo mam ich z remisem :v

1

@Kajtek77 Tak Kajtku :D

0

Thiago to mokry sen kibiców Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?