Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A w lidze Betis na wyjeździe.ajaj
3
Ciężki to będzie sezon.
1
Temat Neymar in coming
1
@Kajtek77 Wiggins mi się wydaje że może idealnie pasować do Klaya i Stepha.On lubi grać z niskimi.Sama wymiana średnia bo Dlo to dla mnie już poziom all stara ale cóz :v
2
@jedrek7000 spokojnie swirze
0
@KapiFCB No już przeszło :v
0
@BartqRKO dobrze to opisałes...kradzież.Masakra.
0
@student97r ahhahahahha za kogo czy za co?
0
Ale w Sociedad mają fajna ekipkę do grania : Odegaard,Isak,Oyarzabal,Januzaj i paru jeszcze fajnych się znajdzie.
0
@Kapitan hawk co ten Sociedad? o.o
0
@Kajtek77 Szczerze to po cichu liczyłem że może może taki duecik Steph-Russel zostanie ale jednak GSW woli grać starą paczką xD
0
@student97r A orientujesz się kto tam w drafcie na 1 może być?Jest jakiś kocur?>
0
@Drahenfelst No ta i do tego ten kontrakt.
0
@student97r Mega wzmocnienie by było.Morris w tym sezonie solidny jak nigdy.Trójeczki same wpadają.
5
Ale wymiany poszły w NBA.Russel z KAT...rewelacja :d
1
@Hushovt na yt masz poradniki do pupili,twierdzy,kowala itd
0
@Artsss Motor RKS
0
@Rafiniaaa Ciekawy pomysł.
133
@damian777 Marek to akurat co mecz jest mvp.
0
@SeeleyBooth Nawet chyba nie sporadycznie :v
6
@itmustbejoke Ale jeśli jeden zawodznik nie bierze udziału w pressingu to z takim Liverpoolem nie masz szans bo muszą biegać wszyscy.
0
@Katalonbar Neymar to wolny elektron.Tam gdzie chce to biega a w obronie dosyć mało pomaga.Tam dziury łata Marco i ten Senegalczyk ale nie pamiętam jak sie nazywa.Gueye czy coś takiego :v
0
@SeBa32 Licze mocno na niego na igrzyskach.
0
@Avada Kedavra Wezmie na bank.Zresztą sam Vital niedawno mówił że Bendzi to już jest topka siatkarzy na świecie.
2
Ale Bendzi poszalał w meczu z Lube.Pięknie zagrał.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-02-06/kapitalny-wystep-bednorza-akcje-polaka-w-meczu-z-mistrzem-wloch-wideo/?ref=slider
18
@DaPi U mnie 20 :v najlepszego.
0
@contowsky @Moderacja
0
@DaPi koszulki by się sprzedały
0
@student97r a może być ciekawie.
1
@Hiacynk no zgadza się król Harden :d