0

@student97r Albo mecz 3vs3 czy coś takiego :v

0

@student97r Rzuty zza połowy :D

0

@student97r Albo jakiś dodatkowy konkurs...tylko jaki...

2

@Elnuum Oczywiście że ma ale bedzie to lekka desperacja gdy Barcelona sięgnie po powrót Neymara.

0

@student97r No właśnie.W sumie ciekawe co jeszcze mogą wymyślić...masz jakiś pomysł ? :v

3

W sumie fajnie że NBA wprowadziła ten draft do meczu gwiazd.Zawsze to dodatkowa atrakcja dla fanów.

0

Bartek Kurek zagrał kolejny świetny mecz.Przeciwko Piacenzie zdobył 21 pkt.Dobrze widzieć go w coraz lepszej formie.Po kontuzji już nie ma prawie śladu.Oby na igrzyskach był w takiej formie jak na MŚ w 2018.

0

@rainyy @student97r Gdy widzę nazwisko Iversona odrazu czuje Kyriego Irvinga.

0

@student97r Chyba im nie trzeba 1 ani 2

2

@`Sin Mam nadzieję na Harden show.On zawsze dostarcza emocji.Szykuje się genialny meczyk.

0

@Veb1233 Jakoś wydaję mi się że to może być najlepszy meczyk w tej kolejce.Obie ekipy lubię także liczę na spektakl :v

3

@Deraxium W obecnej sytuacji to oni muszą grać bo nie ma kto grać.

4

@Xavinho54 Marek to akurat jedyny przynajmniej zostaje zawsze przy kibicach.

0

@JackH @student97r zadowolony bo Andre w Cavs :v

0

@Veb1233 A myślisz że przejdą Lipsk?

0

@NeroTFP Oj tak..poczuć tą atmosfere... :d

0

@`Sin No ja akurat za Rakietami ale szacunek do króla zawsze i wszędzie.

6

@macio_944 On jest pare tygodni w klubie i już go zwalniają niektórzy.Cringe totalny.

0

@Veb1233 A miałem pytać,zadowolony póki co z Mourinho w totkach?

13

Biedny Quique Setién.Niedość że ma z 15 zawodników do gry to jeszcze jakieś cyrki typu Abidal vs Messi.

2

@student97r No ja jutro praca+angielski+basen ale wszystko po 12 także jeszcze zdaże się wyspać :D

0

@NeroTFP o proszę.Szczerze to nigdy nie byłem na takim profesjonalnym meczu koszykówki.Celem jest zobaczyć mecz NBA i to finałów najlepiej ale zobaczymy jak to bedzie :p

0

@student97r No w sumie tak.Co oni mogliby im dać innego :v

4

Draft do all star o 1,Millwauke vs 76ers o 2:00 i na koniec Rockets vs Lakers o 4:30.Kawy już przygotowane w gotowości.

2

@Drahenfelst Trio marzeń.Zobaczyłbym to...

4

@youngsmiec To zależy.

0

@student97r A Smith to gra gdzieś teraz wgl?

0

@Messibestplayerintheworld Jeszcze jakby nasi pomocnicy często strzelali i asystowali to może ale tu praktycznie oprócz Vidala nikt nie dokłada liczb.

2

@student97r Naszczęscie za nba i można sie zrelaksować.

11

Ansu -(17 lat i nie ma co wymagać cudów) Grizi(bardzo dobry piłkarz ale on nie pociągnie gry) i Messi i koniec.To nie ma prawa się udać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?