0

Mr Shakira w lesie na grzybach chyba.

3

Tak naprawdę ten Griezmann mógłby grać na tej 9.Dołożyc mu fajnego skrzydłowego z boku +Messi w swojej formie i fajnie by to chodziło.

2

@BarcaFan17 noo polecam oglądać NBA.

1

@fart weekend gwiazd oglądasz ?' :D

0

@Hiacynk zobaczę.Napewno konkursy będę chciał obejrzeć , :v

0

@Hiacynk ja bym stawiał jednak na Antalante.

0

@Hiacynk no ja to w sumie konkursów jestem najciekawszy

0

@student97r ja tak samo.najwyzej powtórka z rana

2

Dziś mecz wschodzących gwiazd w NBA.Kto będzie oglądał ?:D

2

@fart piękny gest i zasłużony oczywiście.

5

@RosjaninBut Nie sprzedadzą Griza po 1 sezonie.To by był strzał nie w kolano a w łeb

0

W sumie to bym zobaczył Pepa w Juve.Jakoś mi pasuje do tej ligi :v
A szczególnie że mam wrażenie że Juventus ma większy potencjał niż to co grają aktualnie.

0

Dzis :
Wilki vs Lester
Valencia vs Atleti
Dortmund vs Frankfurt
Niezły piąteczek.Co oglądacie?

0

@Arkon Znaczy też stawiam że Clipp w tym roku wygrają tego mistrza ale dużo ekip dobrych jest.Lou tak naprawde nie jest aż tak złym obrońcą :D

7

@Prezes_sycylijczyk Paryż to ma ludzi w Uefie.

0

@Transu96 Tą część akurat lubie.

1

@Arkon Chociaż tak naprawdę to ciężko wskazać kto jest najlepszy.

0

Kibice United szczęśliwi bo może 5 miejsce da im LM hah

3

@Krzychu1010 USA w kosza a w siatkówke to my xD

1

@Luki 10 Nie bo będą grac.

6

I tak będą grać w LM.

0

@sidzej czyżby fanka pana żabki

2

@Kompletny Bo na rambli jest jak w dzungli.Tu przetrwają tylko najsilniejsi.Widocznie on nie był.

2

@student97r Może będzie trochę więcej rywalizacji w meczu gwiazd.

1

@Suzu hobby i ciuchy

4

W weekend powyżej 10 stopni.No i fajnie.

0

@Coutinho007 Dembele jakby zagrał na euro to może by coś podniósł swoją wartość a tak to lipa.

2

@Suzu Obu nie kupią.Chyba że coś pokombinują z Coutinho.

0

@Hiacynk Chicago jest i tak zadowolone bo hajs się zgadza a koszulki Jordana do dziś się sprzedają xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?