Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PeteR10 No oby chłopaki wrócili zdrowi.Przyjemność zawsze dla oczu gdy się ogląda ich.
1
@Hiacynk No będzie kosa.Dla mnie KejDi to top3 dekady ostatniej koszykarzy.
1
Kevin Durant powoli wraca do formy.Filmik z treningów.
0
@kerouac No jest dziwny ale uwielbiam te jego flow.
1
@Hiacynk Ja się nie mogę doczekać Brooklynu z Durantem i Irvingiem.Chyba każdy mecze ich obejrze.
0
@Hiacynk Nie ma Irvinga to nie oglądam.
12
Waw ale Quebonafide poleciał na tym bicie.To jakie on kmini czasem wersy to aż jestem w szoku.
5
Ja tam bym tego BraveHearta nie skreślał.Cos tam nastrzelal w słabym Leganes.Napewno da więcej niż Boateng.
19
@FC1899Barca No i nie ma Sissoko który robi mega robotę w środku.
1
@Kajtek77 On po zerwanych może mieć problem z powrotem do formy ale życze mu jak najlepiej bo lubie Memphisa.
0
@DLFCB Bo grali niezle i mieli dużo szczęścia.
7
@BarcaInfo Bo Eden nigdy nie był od strzelania.To gość który minie 3 i dogra.
2
Ale pięknie gra Lipsk.
0
@SergioTomas Bez Sona i Kane'a.
1
@IronSanHybrid a wygra pewnie Tottenham xD
0
Tottenham bez Sona i Kane'a.Moze być ciężko a widzę cały czas kurs na nich rośnie.
0
@Hiacynk Felix wróci na rewanż?
0
Rewanże zapowiadają się bardzo ciekawie.
0
Haaland jest najlepszy na świecie.
8
Haaland co dotknie to brameczka.Co za typ.
5
@Chwytliwy Neymara jeszcze czasem widać że coś próbuje ale Mbappe duch dziś.
2
@KamQiX overy poszły w ... :v
0
Nuda w Dortmundzie.
1
@bixmix do boju za kupony !
0
@Chwytliwy Są faworytem ale może Atleti się zepnie na ten mecz.
0
@HansLanda Oj mordo już nie czepiaj się :v
0
@kerouac to samo. :v
0
@HansLanda To że miał cały tydzien by się przygotować na ten mecz.
0
Coś czuję że Brazol poskłada Borusie.Odpoczywał tydzień także powinien być w pełni sił.
0
@Explode Tak tylko Hazard oprócz tej kontuzji co teraz miał, przez prawie 8 lat ( 8 lat !) opuścił z 15 meczy.Jak nic nie pokazuje?To że nie strzela to nie znaczy że zle gra.Gdy złapał forme Real dużo lepiej wyglądał.