0

@SonBarcaGoku najaktywniejszy temat

0

@MichalZZZ Jest to nie na miejscu i sam przegialem.

11

@Majkel34 Malysz zawsze bedzie przed nim

0

@FC1899Barca spokojnie prosze pana

0

@Hushovt o to to

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Korano w Lublinie.Biedny mój Lublin.

4

@Davvd my jesteśmy chronieni przez la ramble także luzik arbuzik

0

Przez tego wirusa człowiek jakoś nie ekscytuje się aż tak zbliżającą LM.

1

Dobrze ze dziadek ogarnął zajebista piwnice. Tam nawet korona mnie nie znajdzie.

5

A tak się napalilem na igrzyska w tym roku a szczególnie na siatkarzy gdzie w końcu mamy duże szanse na medal. Eh. Oby do sierpnia to przeszło.

0

@Janiama zobaczymy. Nie ma co się tak aż nastawić bo nam głowy nie wytrzymają.

1

@NGTRX jak to ryje banie to o panie. Polska niegotowa

2

@Bykunn tak jak zimy hah

0

Przyjdzie lato i wirus zniknie. Polacy to lubią się pocieszać :v

1

Panika to dopiero się zacznie.

1

@BarcaInfo Ale ten czas mija.Z ciekawości zobaczyłem ile lat ma Thiago a tu zaraz 29 na karku.

0

@PanPatrykk Może i tak ale Barcelona lubi transfery za ponad 100M+.

1

@Avada Kedavra ty powinnes byc prezydentem.Zgadzam się całkowicie a wkurza jak nie wiem co.

2

@bixmix Ja dziś z 5 zł zrobiłem 45 także biznes życia :v

5

@Mesi12 Nie wiem ile tobie zapłacili za pisanie takich pierdół

0

@Damian11 W Porto było świetny.

3

To klepanko Juve kojarzy mi się z pewnym zespołem.

5

@barteq United od pewnego czasu jest bardzo dobrą drużyna.

0

@Barca1992 Tak zawsze było z tymi poważnymi wirusami.

0

@kewin Szeroka to dopiero może nadejść.

0

W sumie ciekawe jak zakończy się ten cały koronawirus.Czy pójdzie na szeroką skalę czy może niedługo już o nim nawet nikt nie wspomni.

0

Kyrie Irving chciałby podobno by nowym trenerem Nets został Tyronn Lue.
@student97r fajna opcja chyba :v

1

@FranzMaurer Kupił Stonesa za 50 baniek ale sam ogarnął w końcu że on nie nadaje sie do niczego.

3

@Hiacynk 35 lat ale jakość nadal jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?