Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ może lekkie przeziębienie
2
@barcelonaLM jakoś idzie :v
0
Jakie plany na dzisiejszą noc ?
0
@bixmix ciężko może być o to.
3
@student97r Tak naprawdę nikt nie wie ile to moze potrwać.Trzeba czekać i tyle.
0
@4drian0 ja tam samo.Albo obejrzę jakiś starszy mecz
0
Znowu zasnąć nie idzie a nie ma NBA.
2
@Szicek10 samego siebie
0
@student97r właśnie chciałem sobie nba obejrzeć ale zapomniałam że odwołane wszystko :c
1
Powinni zawiesić wszystko.
8
@FeloRPS klimat 1 sezonu to coś cudownego
1
@Chwytliwy Myślę że go wykupią po sezonie.To idealny rezerwowy.
68
Bruno Fernandes jest najlepszym przykładem że nie trzeba mitycznych aklimatyzacji,dopasowania się do klubu i innych pierdół.Gość się przeniósł do nowego klubu i zamiata.Co mecz ma zawodnika meczu.Asysty i bramki same się strzelają.A jak sama gra United się poprawiła dzięki niemu.Wygląda jakby grał w United 10 lat.
1
@barcelonaLM Oby bo bardzo go lubię.
0
@Mns21 o nie.Trzymaj się Dono :C
2
@Striker nie no dawaj,ona nie jest taka że musisz byc non stop :d
0
@piotrek1315 możne i na fonie grac
0
@Striker socermanager.com kolejki co tydzien+puchary .Łatwo ogarniesz swirze jak coś pytaj
1
@Nano22 No ja własnie tez kiedys grałem jak chodziłem do gimnazjum :v Konto już mam tam 7 lat xd
1
Witam jako że teraz te korany i wgl to niektórzy mają troche czasu a wieć chciałby ktos ze mną i moimi znajomymi 4(osoby) grac w online socer manager?Gierka to typowy futbol manager gdzie ustalasz taktyke,robisz transfery itd.Bardzo łatwa w obsłudze.Jest już nas obecnie 6 a świat gry wyruszy gdy będzie przynajmniej 10 osób.
ID świata : 416951
Jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało niżej.
8
@Veb1233 bo prawda jest taka że wrzutki są najskuteczniejsze
1
@AmigoBlancos nigdy więcej 26 stycznia.
1
@barcelonaLM Zrobi się cieplej to napewno się to w jakiś stopniu ograniczy i będzie można rozrgrywać coś tam.Całkowicie napewno nie.
2
@barcelonaLM Taki mistrz to wgl nie smakuje.Już wolałbym żeby nikt nie zdobył.
0
Niezle Neymar potrolował Haalanda.Chyba go coś nie polubiał.
1
Na Polsacie chyba 1 raz Atleti oglądali.Od zawsze tak grają a oni z jakimś bólem d.
0
Real rozniósł Liverpool
2
Kibice Atleti....wow
1
Złota piłka dla Loro
1
Fart się skończył.