0

@MichalZZZ może lekkie przeziębienie

2

@barcelonaLM jakoś idzie :v

0

Jakie plany na dzisiejszą noc ?

0

@bixmix ciężko może być o to.

3

@student97r Tak naprawdę nikt nie wie ile to moze potrwać.Trzeba czekać i tyle.

0

@4drian0 ja tam samo.Albo obejrzę jakiś starszy mecz

0

Znowu zasnąć nie idzie a nie ma NBA.

2

@Szicek10 samego siebie

0

@student97r właśnie chciałem sobie nba obejrzeć ale zapomniałam że odwołane wszystko :c

1

Powinni zawiesić wszystko.

8

@FeloRPS klimat 1 sezonu to coś cudownego

1

@Chwytliwy Myślę że go wykupią po sezonie.To idealny rezerwowy.

68

Bruno Fernandes jest najlepszym przykładem że nie trzeba mitycznych aklimatyzacji,dopasowania się do klubu i innych pierdół.Gość się przeniósł do nowego klubu i zamiata.Co mecz ma zawodnika meczu.Asysty i bramki same się strzelają.A jak sama gra United się poprawiła dzięki niemu.Wygląda jakby grał w United 10 lat.

1

@barcelonaLM Oby bo bardzo go lubię.

0

@Mns21 o nie.Trzymaj się Dono :C

2

@Striker nie no dawaj,ona nie jest taka że musisz byc non stop :d

0

@piotrek1315 możne i na fonie grac

0

@Striker socermanager.com kolejki co tydzien+puchary .Łatwo ogarniesz swirze jak coś pytaj

1

@Nano22 No ja własnie tez kiedys grałem jak chodziłem do gimnazjum :v Konto już mam tam 7 lat xd

1

Witam jako że teraz te korany i wgl to niektórzy mają troche czasu a wieć chciałby ktos ze mną i moimi znajomymi 4(osoby) grac w online socer manager?Gierka to typowy futbol manager gdzie ustalasz taktyke,robisz transfery itd.Bardzo łatwa w obsłudze.Jest już nas obecnie 6 a świat gry wyruszy gdy będzie przynajmniej 10 osób.
ID świata : 416951
Jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało niżej.

8

@Veb1233 bo prawda jest taka że wrzutki są najskuteczniejsze

1

@AmigoBlancos nigdy więcej 26 stycznia.

1

@barcelonaLM Zrobi się cieplej to napewno się to w jakiś stopniu ograniczy i będzie można rozrgrywać coś tam.Całkowicie napewno nie.

2

@barcelonaLM Taki mistrz to wgl nie smakuje.Już wolałbym żeby nikt nie zdobył.

0

Niezle Neymar potrolował Haalanda.Chyba go coś nie polubiał.

1

Na Polsacie chyba 1 raz Atleti oglądali.Od zawsze tak grają a oni z jakimś bólem d.

0

Real rozniósł Liverpool

2

Kibice Atleti....wow

1

Złota piłka dla Loro

1

Fart się skończył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?