1

@betonito Tak jak napisał @SeeleyBooth.Nie wiadomo o które elementy konkretnie chodzi.Neymar ma bardziej tą technike efektowną.W końcu jest Brazylijczykiem.

0

@MSN30 wstydzisz się?

0

@tadzik447 Suchar godny Tadeusza Norka

0

@wachaFCB Luzik arbuzik.

3

@itmustbejoke Dembouz ma kontrakt życia.Pytanie jakim cudem taki dostał na start.

2

Bez Igrzysk.Bez Euro.Wakacje z serialami się szykują.

1

@svensonFCB pierogi babci

3

@Chwytliwy Nie bo herbatka lepsza.

1

@NeroTFP Jeden z moich ulubionych albumów Eminema ,,Encore''

2

@xofcbxo ale piękne sa te twoje avatary

0

@busquets5 tak to jest jak się zapomni leków

0

@Arkon techniczne może i jest lepszy.

1

@AmigoBlancos 200 iq bo polowa by strzelała.

0

Wirusowi uciekinierzy o.o


0

@ViscaBarca123 nie wszystkie ale część :D

6

Jak ktoś chce to na tvn Harry i więzień Azkabanu.

0

@MESSIah16 Phelps

1

@Damian11 nie ma szans.

2

@Damian11 A ja odkopałem stare ps2 i odpalam władce pierscieni :D a mam jeszcze takie klasyki jak fifka 2002,nfs mw czy fifa street :d

3

Messi jest geniuszem ale jednak Ronaldinho to Ronaldinho.

3

@Kamil92 dlatego trzeba być 24 na dobę

0

@Chwytliwy ty możesz wszystko

0

Jak wrażenie po nowym codzie ?

6

Jesteśmy mistrzami świata w siatkówce!!

0

@student97r ice Trae.Przyszly Curry

4

Shrek na Polsacie. O. O

0

Dziś o 21:30 na Polsacie sport powtórka z finału siatkarskiego mundialu z 2014.Wygralismy z Brazylia 3:1.Warto sobie odświeżyć meczyk:d

0

30 koła za złamanie kwarantanny.Uuu.

1

@Szicek10 Ona powróciła już w dniu w którym odszedł także nic nowego.

3

@Hiacynk Ronaldinho&Ronaldo w prime.O mój boże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?