Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Hiacynk Ta a ze Stoke City to by nie istniał
1
@Danny Gaucho Zgadza się.Marna podróbka boskiego Diego.
3
@Kusco15 Tyson 1,70 w kapeluszu a składał cała scene bokserką.Mistrz świata w wieku 20 lat.Chłopie stop talk
0
@Kusco15 Messi to najbardziej przereklamowany piłkarz w historii futbolu.
1
@Chakalaka Napewno nie.Moze i liczby ma lepsze tak jak Ronaldo ale od Messiego ale to Fenomeno>Suarez i Messi>Ronaldo.
2
@Hiacynk Najlepsza 9 w historii.Bez dyskusji.
0
@barcafan9512 Może być gorzej jeśli Kidawa uzyska więcej niż 10 %
0
@BarcaInfo Warunki ma kapitalne.1,75cm i 68kg wg wikipedi
2
Wirusowi zakupowicze
0
Śpita czy może jednak nie?
0
@piotrek1315 Hmm.Ciekawe.
9
@Avada Kedavra Jego twórczość jest bardzo dobra.
1
@matirix20 Bo jest spoko gościem tylko fanbase ma troche zj3bany.
35
@Chakalaka Jak patrze na niego to słabo mi się robi.
3
Dziś Que w hejt parku.
o.o
5
@MesQueUnClub22 Nie ma co robić to wprowadzili hejt park.Odpowiednia decyzja.
0
Brooklyn Nets poświecą każdego zawodnika oprócz Irvinga i Duranta by zdobyc Bradley'ego Beala.
o.o
9
@BarcaInfo Zgaszaony jak pet.Elo Wolski.
5
Boras top 1 w Polszy
0
Ale też trzeba mieć jaja,Pocisk co 5 sekund.
0
Pęknie 100k osób?
1
Ja tam bym chciał by moim mentorem był Najman
0
@damianex10 XDDD mocne
1
@matirix20 w team Borek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
na 100 walk by 60 wygrał pod remizą
2
Uwielbiam ta bezposredniość.Takiego czegos brakowało na yt
0
Ja bym cie nazwał zerem i elo
5
Czekam na szpilke w hejt parku.
0
@MarioVeB! Miałeś kiedyś zerwane więzadła?