1

@student97r ale by sobie obejrzał jakiś mecz nba.Masakraaa.

1

@Piotr,1985 Wzajemnie i pozdrwiam równiez cieplutko.

0

@Misanthrope No sidzej to legenda dziecinstwa :D

1

@Misanthrope Ja tak samo zarówno w 3 i vice nie miałem 100,Jedynie w sa miałem :v W sumie tez mozna by odswiezyc sobie xd

0

@Kajtek77 No ja tak samo.Dobrze jest sobie odświezyc te stare tytuły.Mimo że jestem klawiaturowiczem i lepiej mi sie gra na klawie to jakos na padzie daje rade :v

1

@Kajtek77 Ta fifa street była i jest boska.Dobrze mi zawsze w nią szlo.Skill był.No a gta to klasyk klasyków :D

0

@Kajtek77 Oj tak.Fajne giereczki były na nie.A jeszcze musze zacząc Batmana i Spider-Mana także bedzie co robić. :v

0

Kończe na plejaku dwójce władce pierscieni trzecia era i jestem w szoku jak te stare gierki wciągają.Grafika może nie jest jakaś wow ale fajny klimacik.Giera z 2004.
https://a.allegroimg.com/s1024/0c2f15/0e52834548b5a78ff0982ccc22b6

0

@Hiacynk ibra zjada wszystkich.

6

0

@escarabajo Najgorzej że to sąsiad tego typu że fck off leci co 5minut.No nic trzeba to jakoś wyjaśnić i tyle:v

1

Właśnie mój kocur przyciągnął i rozprawił się z królikiem sąsiada na tarasie.No to teraz się zacznie.fck

1

@LuisSalvano Fajny gescik.

8

@SkN Wliczasz to w siebie?

1

@mikael nie bo cię zawiną do pudła

0

@krissu8 maj/czerwiec

1

@macio_944 no każdy ja praktycznie poleca.Skoncze serie NFS na PS2 i Metina na kompie i zajrzę w tą giere

1

@macio_944 przymierzam się ale narazie odświeżam stare klasyki

3

@KamQiX Bo w takich sytuacjach trzeba działać szybko a u nas to cóz.I tak jest nie najgorzej ale napewno mogło być lepiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Yoshi94 A skąd pewność że Ansu zostanie chodz w połowie tak dobrym zawodnikiem jak Njr ?

0

@FC1899Barca Hiszpania.Ajajaj.

0

@BarcaInfo Wgl mi nie pasuje do Interu.Zresztą ciężko jest sobie wyobrazić Messiego poza Barcelona.Tak samo było z Tottim czy Gigsem.

0

@Jaca27 Szczyt to może być jutro,za tydzien,za miesiąc.W końcu w którys termin trafisz xD

0

1

@Douglasinho A myślisz że powiesz magiczne zaklęcie i on nagle zniknie?W jakimś momencie osłabi się i będzie pewnie co raz mniej zachorowan ale calkowicie nie ma szans by wyginął.Tak mówią przynajmniej ci epidemolodzy itd

7

@olejtm To nie wróci do normalnośći tylko ludzie będą musieli się nauczyć zyc z tym wirusem.

1

@Coutinho007 No dokładnie.

1

@Coutinho007 No ja myślałem że jak go kupią to będzie top 3 obronców w premier league a narazie to wtopa za 50baniek.W Valenci wiem że mu niezle szło a pózniej to zgubiłem jego kariere :v

1

@Mns21 Chyba że ma po prostu słaby sezon bo nie wiem jak grał w Juve ale w City srednio mu idzie.Na nominalnej pozycji mało mu daja grać a jak już gra to jakaś zapchaj dziura na prawej czy coś.Może by w Barcelonie odżył ale kto to wie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?