Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Baron Bo to Neymar był zarówno w 1 jak i w 2 meczu najlepszy.
2
@Nano22 No za tą remontade będe wdzięczny Neymarowi do końca życia.Opuścil Barcelone ale to jaką on dał nadzieję w tym meczu zapamiętam do końca życia.Byłem z tych co uważałem ze nie da sie tego odrobić a po bramce Cavaniego powiedziałem ,,adios''.
1
@VamosGirl Mój brat go ma i jest bardzo zadowolony.Ja sam mam iphona s5 i gitarka jest :v
0
@Pablo83lbn A powiem ci ze nie pamietam ktory to był sezon.Taka czerwoniutka z 7.
0
@Pablo83lbn Ja mam Beckhama z United. To bede nosił ze soba do konca życia.Pierwsza koszulka ktora dostałem jak mieszkałem jeszcze w Angli
1
@Danny Gaucho No w takich Lakersach to bym pograł :v
4
@Damian11 Ja to najchętniej już bym zakończył te sezon i czekał na następny :v
0
@Hiacynk Tego akurat nie lubię :v
0
@macio_944 No ogladanie 10 raz tego samego meczu już trochę nudzi :v
5
@Hiacynk Jedyny pozytyw że kasy się nie traci bo nie ma co obstawiać :v
10
@BarcaInfo Samba zawsze i wszędzie.King R10
2
@DaPi Teraz dobrze :v
0
@DaPi Jak klikam na Ronaldo to wyskakuje Uzil
0
@Barca1992 No u mnie w Lublinie nawet noszą.
0
@Kengo Ta ale bez Xaviego i Iniesty to by chłop nie istniał
1
@Lord_Vader może głucha noc Peji
1
@Lord_Vader Jak Tede to musi być wyje wyje i tekila
0
@LuisSalvano yol yol lecę na wolnych stylach i cie zabijam
14
@Criss18Barca Ramos wyprzedził epoke
0
@MesQueUnClub_87 Nie oglądam horrów.Wole strach na żywo
0
@Lord_Vader niech kupią ci dwa
2
@kerouac Ledger za mrocznego rycerza i Bejl ogólnie za batmana.Ale jak mam wybrać jednego to Ledger
1
@MesQueUnClub_87 Kiedys ogladałem ale chyba sobie przypomne.Moze nawet zaraz :v
0
@MesQueUnClub_87 mówisz o tym honey 2003 bo jest pare ich
0
@MesQueUnClub_87 No tych filmów o tańcu trochę jest :v
0
Właśnie obejrzałem film pt ,,Krok do sławy'' i szczerze jestem pod wrażeniem.Jak ktoś lubi klimaty taneczno-uliczne to polecam.Fajny klimacik.
0
@Danny Gaucho uuu Danny co wyjaśnia :D
0
@AdiKingu96 Kiedyś może tak ale teraz jest taki dostęp że wiesz wszystko o wszystkim.
1
Jak ktoś się nudzi to leci klasyk z 9/10 na eleven sports 2.
0
@Kamiloza91 Xavi powiedział że Scholes jest najlepszy.