3

@Baron Bo to Neymar był zarówno w 1 jak i w 2 meczu najlepszy.

2

@Nano22 No za tą remontade będe wdzięczny Neymarowi do końca życia.Opuścil Barcelone ale to jaką on dał nadzieję w tym meczu zapamiętam do końca życia.Byłem z tych co uważałem ze nie da sie tego odrobić a po bramce Cavaniego powiedziałem ,,adios''.

1

@VamosGirl Mój brat go ma i jest bardzo zadowolony.Ja sam mam iphona s5 i gitarka jest :v

0

@Pablo83lbn A powiem ci ze nie pamietam ktory to był sezon.Taka czerwoniutka z 7.

0

@Pablo83lbn Ja mam Beckhama z United. To bede nosił ze soba do konca życia.Pierwsza koszulka ktora dostałem jak mieszkałem jeszcze w Angli

1

@Danny Gaucho No w takich Lakersach to bym pograł :v

4

@Damian11 Ja to najchętniej już bym zakończył te sezon i czekał na następny :v

0

@Hiacynk Tego akurat nie lubię :v

0

@macio_944 No ogladanie 10 raz tego samego meczu już trochę nudzi :v

5

@Hiacynk Jedyny pozytyw że kasy się nie traci bo nie ma co obstawiać :v

10

@BarcaInfo Samba zawsze i wszędzie.King R10

2

@DaPi Teraz dobrze :v

0

@DaPi Jak klikam na Ronaldo to wyskakuje Uzil

0

@Barca1992 No u mnie w Lublinie nawet noszą.

0

@Kengo Ta ale bez Xaviego i Iniesty to by chłop nie istniał

1

@Lord_Vader może głucha noc Peji

1

@Lord_Vader Jak Tede to musi być wyje wyje i tekila

0

@LuisSalvano yol yol lecę na wolnych stylach i cie zabijam

14

@Criss18Barca Ramos wyprzedził epoke

0

@MesQueUnClub_87 Nie oglądam horrów.Wole strach na żywo

0

@Lord_Vader niech kupią ci dwa

2

@kerouac Ledger za mrocznego rycerza i Bejl ogólnie za batmana.Ale jak mam wybrać jednego to Ledger

1

@MesQueUnClub_87 Kiedys ogladałem ale chyba sobie przypomne.Moze nawet zaraz :v

0

@MesQueUnClub_87 mówisz o tym honey 2003 bo jest pare ich

0

@MesQueUnClub_87 No tych filmów o tańcu trochę jest :v

0

Właśnie obejrzałem film pt ,,Krok do sławy'' i szczerze jestem pod wrażeniem.Jak ktoś lubi klimaty taneczno-uliczne to polecam.Fajny klimacik.

0

@Danny Gaucho uuu Danny co wyjaśnia :D

0

@AdiKingu96 Kiedyś może tak ale teraz jest taki dostęp że wiesz wszystko o wszystkim.

1

Jak ktoś się nudzi to leci klasyk z 9/10 na eleven sports 2.

0

@Kamiloza91 Xavi powiedział że Scholes jest najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?