Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk Fenomeno najlepszy na zawsze :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Turniej na orliku.Wpadasz?
0
@MateuszJrk E tam.Trzeba robić forme na lato a nie pić piwsko.
2
@BarcaInfo I dobrze.Bez sensu jest się go pozbywać.Są inni do wyrzucenia.
3
@msmsms lubiłem go jakoś :v
0
@Przemek2323 kogo proponujesz innego?
2
@SeeleyBooth Arthur za Cristiano i wszyscy zadowoleni.
2
@BarcaInfo Niech dadzą Cristiano
4
@Barca1992 ja tam na nich nie głosowałem.
3
@michal26 Miał stworzyć duet z Alonso w Ferrari. Szkoda że nie pyklo.
0
@koziar Ja.Jaro to mój ziomo
5
@BarcaInfo Dobry zawodnik.Mial trochę kontuzji ale napewno wróci z formą.W Lyonie był genialny.
0
@kamilo wejdź sobie i zobacz.Lebron 34 w po
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Piotr89Sand a Barcelona ma zostać mistrzem?
0
@bixmix Zresztą w jakich zespołach grał LBJ a w jakim Jordan.Bez porównania.
0
@bixmix a LeBron ma 9 finałów z rzędu.Niech Jordan to pobije.
4
@Barca1992 oczywiście że dają :v
0
@Piotr89Sand ja lubię swoje życie także gitara
0
@IAmBackCules pan Tusk współczuję? Wow
3
@Piotr89Sand o to chodzi w życiu.
0
@MichVeB Miał pecha że był Xavi i Iniesta.
13
@NaFazieHitman Co się dziwić.Ta kobita to mem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kerouac też podziwiam
1
@bixmix zapewniam cię że za 3-4lata NBA będzie miało nowego króla i będzie to James.Pobije wszystkie rekordy, dołoży pierścień i już nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest królem basketu.
0
@bixmix LeBron lepszy od MJ.
1
@Chwytliwy no jak stary Neymara poleca to sprawdzam
1
@kuz no wciąga jak każda część Harrego