1

@Hiacynk Fenomeno najlepszy na zawsze :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 Turniej na orliku.Wpadasz?

0

@MateuszJrk E tam.Trzeba robić forme na lato a nie pić piwsko.

2

@BarcaInfo I dobrze.Bez sensu jest się go pozbywać.Są inni do wyrzucenia.

3

@msmsms lubiłem go jakoś :v

0

@Przemek2323 kogo proponujesz innego?

2

@SeeleyBooth Arthur za Cristiano i wszyscy zadowoleni.

2

@BarcaInfo Niech dadzą Cristiano

4

@Barca1992 ja tam na nich nie głosowałem.

3

@michal26 Miał stworzyć duet z Alonso w Ferrari. Szkoda że nie pyklo.

0

@koziar Ja.Jaro to mój ziomo

5

@BarcaInfo Dobry zawodnik.Mial trochę kontuzji ale napewno wróci z formą.W Lyonie był genialny.

0

@kamilo wejdź sobie i zobacz.Lebron 34 w po

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piotr89Sand a Barcelona ma zostać mistrzem?

0

@bixmix Zresztą w jakich zespołach grał LBJ a w jakim Jordan.Bez porównania.

0

@bixmix a LeBron ma 9 finałów z rzędu.Niech Jordan to pobije.

4

@Barca1992 oczywiście że dają :v

0

@Piotr89Sand ja lubię swoje życie także gitara

0

@IAmBackCules pan Tusk współczuję? Wow

3

@Piotr89Sand o to chodzi w życiu.

0

@MichVeB Miał pecha że był Xavi i Iniesta.

13

@NaFazieHitman Co się dziwić.Ta kobita to mem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kerouac też podziwiam

1

@bixmix zapewniam cię że za 3-4lata NBA będzie miało nowego króla i będzie to James.Pobije wszystkie rekordy, dołoży pierścień i już nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest królem basketu.

0

@bixmix LeBron lepszy od MJ.

1

@Chwytliwy no jak stary Neymara poleca to sprawdzam

1

@kuz no wciąga jak każda część Harrego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?