Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leci coś ciekawego w tv? Co ogladacie?
2
@Hiacynk jeden i drugi świetny. Ciężko powiedzieć który lepszy. Jeden powie że Cech a drugi że Edwin.
16
@Hiacynk van der Sar
1
@xbox tylko @kerouac
6
Akcja #hot16challenge2 zebrała już ponad milion złotych. Wow
2
@NeroTFP Gorzej jeśli pózniej cie coś złapie :v
5
@AmigoBlancos No i to jest wiadomość
0
@MarioVeB! Wątpie.
8
@Nano22 Pieniądz musi się zgadzać więc trzeba grać :v
0
@Timishiru1337 not bad
1
@koksik2700 Szybka praca nóg+duża liczba sztuczek. W United miał ten luz.
0
@koksik2700 Ronaldo trochę wywodzi się z freestylu.
0
@koksik2700 Mi się wydaje że bardziej niż Neymara potrzebujemy dobrego trenera. Czy Setien takim jest? Zobaczymy. Oby tak.
1
@dorkizos na oficjalnym najku
0
@matirix20 najlatwiejsza do grania
0
@matirix20 mirage
2
@Kapitan hawk https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/7ogk9kuTURBXy9iODlmZTBlZi05MDI1LTRiY2MtOGE5Yy01ZTM4ODVmZDUzMWYuanBlZ5OVAwDNAULNCIDNBMeTBc0DFM0BvJMJpmJkMGQ2MAaBoTAB/prezydent-andrzej-duda.jpg
0
@Aaron10 Tego nikt nie wie
0
@Adamski69 ale flow
3
@macio_944 Aż mnie dreszcze złapały xD
3
@norbi77 Niby tak ale Duda mówi to co zawsze a ludzie to łykają.
0
@MichVeB Dlatego drużyna zawsze wygra z indywidualnościami.
6
Michał Karmowski nagrał swoją #hot16 i nominował Pudziana xD.
0
#2 Siatkarski gigant : Michał Winiarski czy Michał Kubiak?
9
@Avada Kedavra Ma praktycznie tylko strzał z dystansu a w Barcelonie się nie strzela.Wielkie NIE.
0
@BarcaInfo szybszy :v
3
@kerouac Ciężki wybór ale chyba też wybrałbym Mariusza.Przepotężne umiejętnośći.Chociaż Kurek podobnie :v
0
Siatkarski gigant : Bartek Kurek czy Mariusz Wlazły?
Kogo byście wybrali?
3
@Lares Kiedyś widziałem w nim drugiego Inieste ale bardzo mocno obnizył loty.
2
@Pilka_jest_okragla Może nie zakończył ale pózniej już Barcelona nie była taka sama.