0

Leci coś ciekawego w tv? Co ogladacie?

2

@Hiacynk jeden i drugi świetny. Ciężko powiedzieć który lepszy. Jeden powie że Cech a drugi że Edwin.

16

@Hiacynk van der Sar

1

@xbox tylko @kerouac

6

Akcja #hot16challenge2 zebrała już ponad milion złotych. Wow

2

@NeroTFP Gorzej jeśli pózniej cie coś złapie :v

5

@AmigoBlancos No i to jest wiadomość

0

@MarioVeB! Wątpie.

8

@Nano22 Pieniądz musi się zgadzać więc trzeba grać :v

0

@Timishiru1337 not bad

1

@koksik2700 Szybka praca nóg+duża liczba sztuczek. W United miał ten luz.

0

@koksik2700 Ronaldo trochę wywodzi się z freestylu.

0

@koksik2700 Mi się wydaje że bardziej niż Neymara potrzebujemy dobrego trenera. Czy Setien takim jest? Zobaczymy. Oby tak.

1

@dorkizos na oficjalnym najku

0

@matirix20 najlatwiejsza do grania

0

@matirix20 mirage

0

@Aaron10 Tego nikt nie wie

0

@Adamski69 ale flow

3

@macio_944 Aż mnie dreszcze złapały xD

3

@norbi77 Niby tak ale Duda mówi to co zawsze a ludzie to łykają.

0

@MichVeB Dlatego drużyna zawsze wygra z indywidualnościami.

6

Michał Karmowski nagrał swoją #hot16 i nominował Pudziana xD.


0

#2 Siatkarski gigant : Michał Winiarski czy Michał Kubiak?

9

@Avada Kedavra Ma praktycznie tylko strzał z dystansu a w Barcelonie się nie strzela.Wielkie NIE.

0

@BarcaInfo szybszy :v

3

@kerouac Ciężki wybór ale chyba też wybrałbym Mariusza.Przepotężne umiejętnośći.Chociaż Kurek podobnie :v

0

Siatkarski gigant : Bartek Kurek czy Mariusz Wlazły?
Kogo byście wybrali?

3

@Lares Kiedyś widziałem w nim drugiego Inieste ale bardzo mocno obnizył loty.

2

@Pilka_jest_okragla Może nie zakończył ale pózniej już Barcelona nie była taka sama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?