0

@KapiFCB No kiedyś to tak.Od pewnego czasu Motor jest memem w Lublinie :v

5

Motor Lublin w 2 lidze.Wow.W końcu po tylu latach xD

0

@Krzychu1010 Oczywiście że LeBron.

0

@DaPi pampera leci a sąsiedzi zachwyceni

0

@Kusco15 Chyba nie mam.:d

0

@MESSIah16 Moje top 3 ale sympati : Roy Jones jr, Wład Kliczko i Mike.

10

@Brosik a tak naprawdę to pewnie wakacje na wsi u babci

2

@MESSIah16 Są jeszcze bracia Kliczko

1

@Kusco15 Jak to mówią ile osób tyle opinii.

2

@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy

0

@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v

0

@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.

1

@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.

5

Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.

0

@Avada Kedavra Otóz nie. :v

1

@DaPi Jak ja fan pampera ra

0

@czosnekfcb Pewnie kolejny fejk Ibry xD

2

@emeu Ja równiez czekam na powrót PL albo La Ligi bo niemiecka nie siedzi.

0

@Shapiro W PiSie nie lepiej :v

0

@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.

0

@Chwytliwy no taka średnia bym powiedział

5

@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.

0

@TrzecieOko I tak nie ma szans z Andrzejem.

3

What the fuck man ?


1

@Hiacynk I ta cieszynka Carmelo Anthonego.Hah.

0

@Colon Ta druga opcja

1

@NeroTFP wybacz ale jakoś narazie nie mam weny :v

0

@Jaca27 To kurskiemu polewaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?