Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drużyna sezonu w Premier League w 2013.Kiedyś to było.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/95568349_2848951488534696_667322275803955200_o.png?_nc_cat=1&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ajGsUwc2I6wAX_gHKyH&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=8d83488eaedc79ed75d882c7a572008b&oe=5EE66594
0
@KapiFCB No kiedyś to tak.Od pewnego czasu Motor jest memem w Lublinie :v
5
Motor Lublin w 2 lidze.Wow.W końcu po tylu latach xD
0
@Krzychu1010 Oczywiście że LeBron.
0
@DaPi pampera leci a sąsiedzi zachwyceni
0
@Kusco15 Chyba nie mam.:d
0
@MESSIah16 Moje top 3 ale sympati : Roy Jones jr, Wład Kliczko i Mike.
10
@Brosik a tak naprawdę to pewnie wakacje na wsi u babci
2
@MESSIah16 Są jeszcze bracia Kliczko
1
@Kusco15 Jak to mówią ile osób tyle opinii.
2
@Kapitan hawk ostrym cieniem mglyyy
0
@Avada Kedavra Nie no był ale Drogba również :v
0
@NeroTFP Ciekawe kto będzie atakującym w Jastrzebskim.
1
@BarcaInfo Czy ja wiem.Drogba w pewnym etapie był wybitny.
5
Klemen Čebulj już oficjalnie w Aseco.Wow ale fajny transfer.Mega ekipka się szykuje w Rzeszowie.
1
@NeroTFP https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/wlsktkqTURBXy84NWYwMWJlODQ0ZWFjZjY0YzgwODQ4MTVmYmJjMjBlZC5qcGVnkpUDAHfNDkDNCASTBc0BpM0BLA
0
@Avada Kedavra Otóz nie. :v
1
@DaPi Jak ja fan pampera ra
0
@czosnekfcb Pewnie kolejny fejk Ibry xD
2
@emeu Ja równiez czekam na powrót PL albo La Ligi bo niemiecka nie siedzi.
0
@Shapiro W PiSie nie lepiej :v
0
@tadzik447 Hah :v Na kogoś trzeba.Niech ma chłopak.
0
@Chwytliwy no taka średnia bym powiedział
5
@kamiVeB Ja będę głosował na Bosaka.
0
@TrzecieOko I tak nie ma szans z Andrzejem.
3
What the fuck man ?
1
@Hiacynk I ta cieszynka Carmelo Anthonego.Hah.
0
@Colon Ta druga opcja
1
@NeroTFP wybacz ale jakoś narazie nie mam weny :v
0
@Jaca27 To kurskiemu polewaja