Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper A skończy się pewnie gładko dla Bayernu.Jakoś średnio widzę zawsze Borusie w starciach z FCB.
0
@Kubox póki co jest 5 sezonów ale podobno są plany na 6.
0
@Ermitano Nigdy jakoś chemii nie lubiłem w sql. A to jakieś wzory czy inne pierdoly :v
0
@SonBarcaGoku No akurat dla mnie Majkel wypadł świetnie a t bag fakt rewelacja.
2
@Pawelsky Skofield zagrał taka profeske że zjadł wszystkich chociaż Alexa bardzo lubiłem.
0
@tristan87 właśnie tak myślałam że coś pomyliłem :v
1
@Hiacynk o to to. Dz
0
@Hiacynk ty a powiedz mi jak nazywał się odcinek w którym Karol przechwalal się że ma firmę itd, chyba były Aliny do niego przyjechał czy coś
0
@AllBundy to też
0
@matirix20 Gladiator. Te cytaty to mistrzostwo.
0
@Fawrf United się odbuduje z Ole.
2
@Hiacynk Dejwis jest megaaa.
0
@Adamski69 Cristiano to król memow
1
@kerouac i oglądać mecze nba
3
@kerouac byśmy mieszkali razem ajaj
4
@itmustbejoke USA tylkooo
0
Jakim trzeba być chu żeby dać 3 reklame w filmie godzinnym. Nienawidzę.
1
@Witekk10 ja ze stokrotki kupiłem
1
@ranger3120 no nie bo zabije hah
0
@ranger3120 no jestem ciekawy jak się potoczą losy Artura i czy smoka uwolnia
1
Wow. Nie wiedziałem że te przygody Merlina to taki sztos. Wczoraj zaatakowałem i jestem już na 7 odcinku.
2
@Hiacynk Trochę niedoceniany.Bardzo mało się o nim mówi.
2
@kkbarca Lemar tak zgasł że już nawet jego cienia nie widać.Wielka klapa.
2
@Hiacynk Napastnik nie jakiś efektowny ale efektywny.Noge dołozy,z bani walnie.Taki klasyczny.
0
@BarcaInfo Ballack to mam wrażenie że ma ciagle pretensje do czegoś.
1
@Hiacynk On nie skończy.Bedzie grał do smierci xD.
0
@Hiacynk Niby miał się kończyć ale jeszcze coś szarpie.
1
@Kusco15 Tajson był mega efektowny ale myśle że taki Witali Kliczko by go szybko klepnął.
0
@socha Najwięcej bramek w tym roku ma Ronaldo więc Ronaldo.
0
@Kusco15 No przedewszystkim te warunki.Strasznie niski był.