1

@KSSniper A skończy się pewnie gładko dla Bayernu.Jakoś średnio widzę zawsze Borusie w starciach z FCB.

0

@Kubox póki co jest 5 sezonów ale podobno są plany na 6.

0

@Ermitano Nigdy jakoś chemii nie lubiłem w sql. A to jakieś wzory czy inne pierdoly :v

0

@SonBarcaGoku No akurat dla mnie Majkel wypadł świetnie a t bag fakt rewelacja.

2

@Pawelsky Skofield zagrał taka profeske że zjadł wszystkich chociaż Alexa bardzo lubiłem.

0

@tristan87 właśnie tak myślałam że coś pomyliłem :v

1

@Hiacynk o to to. Dz

0

@Hiacynk ty a powiedz mi jak nazywał się odcinek w którym Karol przechwalal się że ma firmę itd, chyba były Aliny do niego przyjechał czy coś

0

@AllBundy to też

0

@matirix20 Gladiator. Te cytaty to mistrzostwo.

0

@Fawrf United się odbuduje z Ole.

2

@Hiacynk Dejwis jest megaaa.

0

@Adamski69 Cristiano to król memow

1

@kerouac i oglądać mecze nba

3

@kerouac byśmy mieszkali razem ajaj

4

@itmustbejoke USA tylkooo

0

Jakim trzeba być chu żeby dać 3 reklame w filmie godzinnym. Nienawidzę.

1

@Witekk10 ja ze stokrotki kupiłem

1

@ranger3120 no nie bo zabije hah

0

@ranger3120 no jestem ciekawy jak się potoczą losy Artura i czy smoka uwolnia

1

Wow. Nie wiedziałem że te przygody Merlina to taki sztos. Wczoraj zaatakowałem i jestem już na 7 odcinku.

2

@Hiacynk Trochę niedoceniany.Bardzo mało się o nim mówi.

2

@kkbarca Lemar tak zgasł że już nawet jego cienia nie widać.Wielka klapa.

2

@Hiacynk Napastnik nie jakiś efektowny ale efektywny.Noge dołozy,z bani walnie.Taki klasyczny.

0

@BarcaInfo Ballack to mam wrażenie że ma ciagle pretensje do czegoś.

1

@Hiacynk On nie skończy.Bedzie grał do smierci xD.

0

@Hiacynk Niby miał się kończyć ale jeszcze coś szarpie.

1

@Kusco15 Tajson był mega efektowny ale myśle że taki Witali Kliczko by go szybko klepnął.

0

@socha Najwięcej bramek w tym roku ma Ronaldo więc Ronaldo.

0

@Kusco15 No przedewszystkim te warunki.Strasznie niski był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?