0

Czy wasz ulubiony serial ma takie zakończenie jakie byście chcieli czy jednak delikatne rozczarowanie?

0

@student97r Szczerze ci powiem że po tym jak GSW zrobilo 3-1 to nie wierzyłem w Cavs. :d

0

@student97r To były najlepsze finały jakie oglądałem.Taki comeback.Ajaj.Czasem wracam do tego.

0

@Barca1992 LeBron James i Kyrie Irving on fireeeee.

0

Myślicie że będzie jakaś drużyna w NBA która pobije rekord GSW w sezonie zasadniczym a mianowicie 73-9?Era wojowników była piękna.Mieli wszystko.Obrone i atak.Grali efektywnie i efektownie.

8

@Janiama Ewentualnie Ansu na LS.

4

@Coutinho007 Osobiście nie słucham ale Linkin park zawsze i wszędzie.

0

@Hiacynk Ładnie tymbardziej że jest Timo który kradnie te liczby:v

1

@kerouac pamiętam że był taki odcinek że się bałem jak cholera

0

@Chwytliwy bob to bajka dzieciństwa ale ja uwielbiałem Franklina:p

3

@Puig Shrek jeśli to bajka

0

@Coutinho007 W Argentynie to chyba każdy traci na jakości :v

14

@Hiacynk za czasów Realu był genialny. Lewa noga świetnie ułożona.

4

Kocham biurokracje na atm Topowy odcinek kiepskich :v

0

@Maniek9444 podobnie :v

2

@Maniek9444 forme zrobi szybko. Widziałeś kdb?

0

@koziar Może nie jestem big fanem ale lubię chłopa :v

5

Jadon Sancho w tym sezonie : 39 meczy 20 bramek i 20 asyst. Ale pięknie się ten chłopak rozwija a dopiero 19 lat. Ten kto go pozyska będzie naprawdę miał dużo jakości i radości z Jadona.

1

@Chwytliwy Solidny zmiennik. Oby został.

1

@AmigoBlancos padła propozycja 31 lipca

3

@BarcaInfo Oby nie. Zieliński lepszy już od niego.

2

Według Damiana Lillarda to LeBron James powinien za ten sezon zgarnąć MVP.W sumie Lakers 1 na zachodzie a indywidualne LBJ to nadal topka.

0

@Janiama Było już wielu z 1 wspaniałym sezonem a potem nagle znikali.Póki co Piątek jest na dobrej drodze by otrzymać ten zacny tytuł.

9

Pierwsza bramka Piątka z gry w ligowym meczu od....PAZDZIERNIKA 2019.

3

Sam się nie uważam za dobrego kierowce ale to jak ludzie jeżdżą w Polsce to jest po prostu dramat przez duże D.Nie wiem jak oni zdają te prawo jazdy.Bylem w Anglii czy Norwegii i sto razy lepiej to wygląda.Tu chyba siadając za kierownicę połowa wyłącza mózg.Nie dość że jeździć nie umie to jeszcze cię zwyzywa od ch.Masakra.

1

@FeloRPS ja to klasycznie herbatkę :v

34

Dzis rano odszedł mój kotek.Na początku roku przygarnąłem go ze schroniska.Nikt go nie chciał bo urodził się ciężko chory i wymagał dużej opieki.Opiekunowie mówili mi że jest możliwość by kotek wyzdrowiał i wrócił do pełnej sprawności.Wczoraj pojechałem z nim do weterynarza i powiedział że już nic nie można zrobić i może go tylko uśpić.Dziś patrzyłem jak umiera.Nie mogłem nic zrobić.Był nie tylko zwierzatkiem ale przede wszystkim moim przyjacielem.Kotek odszedł ale w środku na zawsze we mnie pozostanie.
Odpoczywaj Simba.

4

@MarioVeB! Lipton

1

@Kajtek77 za łaskawy jesteś panie

0

@Hushovt To w metka graj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?