Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy wasz ulubiony serial ma takie zakończenie jakie byście chcieli czy jednak delikatne rozczarowanie?
0
@student97r Szczerze ci powiem że po tym jak GSW zrobilo 3-1 to nie wierzyłem w Cavs. :d
0
@student97r To były najlepsze finały jakie oglądałem.Taki comeback.Ajaj.Czasem wracam do tego.
0
@Barca1992 LeBron James i Kyrie Irving on fireeeee.
0
Myślicie że będzie jakaś drużyna w NBA która pobije rekord GSW w sezonie zasadniczym a mianowicie 73-9?Era wojowników była piękna.Mieli wszystko.Obrone i atak.Grali efektywnie i efektownie.
8
@Janiama Ewentualnie Ansu na LS.
4
@Coutinho007 Osobiście nie słucham ale Linkin park zawsze i wszędzie.
0
@Hiacynk Ładnie tymbardziej że jest Timo który kradnie te liczby:v
1
@kerouac pamiętam że był taki odcinek że się bałem jak cholera
0
@Chwytliwy bob to bajka dzieciństwa ale ja uwielbiałem Franklina:p
3
@Puig Shrek jeśli to bajka
0
@Coutinho007 W Argentynie to chyba każdy traci na jakości :v
14
@Hiacynk za czasów Realu był genialny. Lewa noga świetnie ułożona.
4
Kocham biurokracje na atm Topowy odcinek kiepskich :v
0
@Maniek9444 podobnie :v
2
@Maniek9444 forme zrobi szybko. Widziałeś kdb?
0
@koziar Może nie jestem big fanem ale lubię chłopa :v
5
Jadon Sancho w tym sezonie : 39 meczy 20 bramek i 20 asyst. Ale pięknie się ten chłopak rozwija a dopiero 19 lat. Ten kto go pozyska będzie naprawdę miał dużo jakości i radości z Jadona.
1
@Chwytliwy Solidny zmiennik. Oby został.
1
@AmigoBlancos padła propozycja 31 lipca
3
@BarcaInfo Oby nie. Zieliński lepszy już od niego.
2
Według Damiana Lillarda to LeBron James powinien za ten sezon zgarnąć MVP.W sumie Lakers 1 na zachodzie a indywidualne LBJ to nadal topka.
0
@Janiama Było już wielu z 1 wspaniałym sezonem a potem nagle znikali.Póki co Piątek jest na dobrej drodze by otrzymać ten zacny tytuł.
9
Pierwsza bramka Piątka z gry w ligowym meczu od....PAZDZIERNIKA 2019.
3
Sam się nie uważam za dobrego kierowce ale to jak ludzie jeżdżą w Polsce to jest po prostu dramat przez duże D.Nie wiem jak oni zdają te prawo jazdy.Bylem w Anglii czy Norwegii i sto razy lepiej to wygląda.Tu chyba siadając za kierownicę połowa wyłącza mózg.Nie dość że jeździć nie umie to jeszcze cię zwyzywa od ch.Masakra.
1
@FeloRPS ja to klasycznie herbatkę :v
34
Dzis rano odszedł mój kotek.Na początku roku przygarnąłem go ze schroniska.Nikt go nie chciał bo urodził się ciężko chory i wymagał dużej opieki.Opiekunowie mówili mi że jest możliwość by kotek wyzdrowiał i wrócił do pełnej sprawności.Wczoraj pojechałem z nim do weterynarza i powiedział że już nic nie można zrobić i może go tylko uśpić.Dziś patrzyłem jak umiera.Nie mogłem nic zrobić.Był nie tylko zwierzatkiem ale przede wszystkim moim przyjacielem.Kotek odszedł ale w środku na zawsze we mnie pozostanie.
Odpoczywaj Simba.
4
@MarioVeB! Lipton
1
@Kajtek77 za łaskawy jesteś panie
0
@Hushovt To w metka graj