5

@Barwindg ja to samoo :v

0

@Katalonbar Ja nigdy nie lubialem pisać rozprawek bo kalecze język. Zresztą większość na rambli widzi że moja składnia zdań to takie 2/10.Wiedzialem o tym przed maturą i musiałem coś wymyślić dlatego zacząłem dobrze analizować.Bardzo dobrze czytałem i rozumiałem to co pisze. I tak zdałem.

1

@Kajtek77 Szczerze to nvm po co ta mature zrobiłem jak narazie nie prędko mi na studia chociaż trochę nabieram ochoty. Dopiero 20 lat mam ale przydałoby się już zacząć.

0

@DaPi Lubiłem ale byłem kiepski z niej xD

2

@Kajtek77 Nawe powiem Ci ze nie tyle że nie lubialem się uczyć a po prostu zawsze miałem coś ciekawszego do zrobienia. Do tego omijanie ostatnich lekcji to był u mnie standard. Miałem dużo szczęścia bo nie uczyłem się wgl w domu a na lekcji jak byłem to dużo zapamietywalem.

1

@Kajtek77 Ja bimbalem sobie w sql i słabo się uczyłem. Wyniki były jakie były. I tak jestem zadowolony ze wszystko pozdawalem :v

1

@kerouac daj coś po francusku. Może być o mnie

1

@damianex10 65 z polskiego, 85 z angielskiego i... 44 z matmy. Bez hejtu prosze.

1

@Hiacynk No look pasy Alvesa to było coś.

1

@NeroTFP Złota zasada.

3

@MESSIah16 będziesz zachwycony

2

@itmustbejoke Bez stresu i dacie radę. Trzymam kciuki.

2

@Kurkmen Z ta rakieta to nawet smieszne :v

1

@Barwindg No on taki jest.Tam gdzie zawieje tam idzie.Szanuje za akcje charytatywne ale chłopem rzuca na lewo i prawo.

1

@Tomek_TF No wiadomka.Ale ten track mi się tak podobał że słuchalem go 24 na dobe.No sztos po prostu.

2

@jakub9611 Okolice Lublina

1

@Lola120 Ja ci powiem że podszedłem bardzo srednio przygotowany ale jakoś się udało na w miare dobrych wynikach to zdać :v

0

@Jaca27 A ja uwielbiam oglądać takie zjawiska.Takie ciary że o panie.Chociaż obym nigdy nie musiał oglądac na żywo :v

2

@Transu96 Nadal somsiad trzymasz tego passata?

0

@mat32 Najkiiii

1

@MesQueUnClub_87 Równiez posiadam :p W poprzednie lato zakupiłem wszytko co mi pomoże przetrwać nastepne lato xD.

1

@Hushovt grandy mmmm

2

Aj ten Wentylator.Co za cudowne urządzenie.

1

@kerouac pięknie wyjasniasz misiek

1

@Hushovt Nasz biedny Lublin :v

1

Alex Oxon wtedy miał forme :


2

@macio_944 i ten moment kiedyś prosisz o kropelke deszczu.

0

@paweldunajecfcb Wychyl pare groszy i kup netflixa

0

@kkbarca Oni chyba skupia się na Sancho. Wątpię by kupili jeszcze vdb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?