1

Kyrie Irving uważa że liga nie powinna grać, dopóki rząd Stanów Zjednoczonych nie zaproponuje rozwiązań, które zniwelują niesprawiedliwość społeczną.Jak wiemy Irving jest wice-prezesem unii graczy.Sytuacja więc zaczyna się robić bardzo nieprzyjemna. Jeśli koszykarze posłuchają Irvinga, może to oznaczać różnicę interesów, której NBA
ostatecznie nie będzie w stanie przeskoczyć i odwoła plan powrotu do gry. To z kolei pociągnie za sobą serię nieprzewidzianych zdarzeń. Pewne będzie tylko to, że zawodnicy, właściciele i cała liga stracą mnóstwo pieniędzy i pogrążą się w kryzysie wizerunkowym, który może zmienić NBA nie do poznania.
/probasket

3

@Chwytliwy dobra wcinaj 500+ i gitara

0

@badej60 To pewnie kolejny fejk Ibry

8

@Nicko Skosilem trawe.

10

@TheGoldenEleven Milanowi ciężko się gra w 11 a dziś cały mecz praktycznie w 10.

1

@Katalonbar Nie wina Milanu że Rebic spieprzyl mecz.

1

@Mesi12 Grają 1 mecz po 3 miesiącach.

1

@Hiacynk Powinno być drugie czerwo

3

Zawodnicy Milanu po jakimś mefedronie

5

Ale Kung fu panda

0

@Messibestplayerintheworld Ja tam lubię Getafe.

5

@jordus100 nie nie nie

3

@DanielOOL Lenglet trochę poprawił.

0

@dominik127pl Barcelona nie ma kibiców tylko sezonowcow

0

@dominik127pl Oj Dominik. Nie gniewaj się. :c

0

@VamosRakieta nie ze względu na niego ale jakoś bardzo mi się podobają koszulki Paryża. Szczególnie te jordanowskie.

1

Jak ktoś chce to na oficjalnym najku są promki na koszulki pilkarskie do nawet 60%.Ja się skusilem na Paryża tą czarną.

3

@NaFazieHitman Ja tylko wygrana Juve :d

2

@TheGoldenEleven 3:0 dla Juve.

2

@lukaszbarca15 Francja zawsze będzie faworytem w każdym turnieju przez następne 10-15 lat.Tam ciągle rodzą się nowe perełki.

0

@MESSIah16 Teraz mają bardzo mocną pakę.Byli moim faworytem do euro 2020 :D

0

@Kajtek77 Poznałem rok temu na boisku Muzułmana i do dzis jest moim kolegą :p Mega sympatyczny i pracowity.A przyjechał kilka lat temu bo miał trochę u siebie problemów w kraju.

3

@MESSIah16 A mieli prawie ME 2004.Już chyba wtedy Ronaldo grał w repce

3

@MichVeB Resident Evil.

2

@BarcaInfo Nie przypadkowo zawsze na treningu każdy jest kotem a w meczu padaka

1

@student97r What a block by James !

2

@Eoren Oglądałem i dosyć ciekawy materiał.Jestem czlowiekiem którego nie jest łatwo zaciekawić a to nawet nawet

0

@adam444 Siedz w domu i nic nie rób

0

@Veb1233 Mam Lapka to jakoś bede zerkał na to i to ;v

2

@Hiacynk Czekam najbardziej na Barcelone i Tottenham.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?