Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Religa i Trzaskowski odrazu 1.Oj słabo.
0
Ale cringe te pytania
7
Żółtek prowadź krolu
4
Andrzej to jest jednak mem
0
@Bykunn nowe czołgi od trumpka
0
@cules100pro Skąd ta pewność że nie przedłuży?
4
@patrykzmc2000 debata
0
@masq Yes of course
3
@baczmus Też miałem podobna sytuacje bo mi kocice samochód trzepnal i został mi mały kotek i kotka. Mieli około 4tyg.Wykarnilem i kota oddałem siostrze a kocica mieszka u mnie :d
1
@baczmus Miałem podobna sytuacje i pierwsze dni karmilem ich zwykłym ale średnio im smakowało. Później wujek mi z neta kupił specjalne wraz z butelka i smakowało im. Aż do dziś już w miarę dorosły siedzi obok mnie :v
1
@baczmus Nie powinno im się nic stać ale warto zainwestować w specjalne mleko które ma laktoze witaminy itd. Ja tak karmilem.
3
Aguero na ławce to nie opłaca się oglądać.
0
@S___s Jak mało dla Cb znaczy 100 to próbuj ale jak dużo to odpuść bo to 50/50
2
@student97r Ostatnio to co raz dziwniejsze te pomysły wymyśla.
0
@student97r A co z zawodnikami którzy mają mniejsze kontrakty?Irving jest jednym z najlepiej opłacanych to mu łatwo mówić.
16
@PatrychoO Ktoś musi robić dymy więc będą.
2
@matirix20 Skillowo Piotrek ale większa przyszłość ma Arthur.Przynajmniej według mnie.
0
@Drahenfelst No co nowy pomysł to lepszy z jego strony xD.To mój ulubiony zawodnik ale czasem nie rozumiem jego sposobu myślenia :v
11
@xVENUMx Dziś debata a nie jakies Arsenale i Juventusy
1
Kyrie Irving myśli o stworzeniu własnej ligi.Byłaby to liga stworzona przez samych zawodników.
Wyobrazacie sobie takie cos?Konkurencja z NBA o.o Ale takie coś wymaga przepotęznych nakladów finansowych itd więc chyba będzie musiał grac tam gdzie gra :v
5
@jeyx77x Karne pewnie jakieś wywalczył.
3
@Coutinho007 No Vini dobrze kręci ale jak przychodzi to co najważniejsze to pudłuje na potege.
16
@masq Masz prawo absolutne do tego.Niech każdy zagłosuję na tego kogo chce i gitara.
12
@cat_r37 I dobrze Bayern robi.Nie opłaca się dawać za zawodnika powyżej 80 mln po zerwanych.
2
@IronSanHybrid Odrazu mi się przypomina fb Zielińskiego :v
0
@Coutinho007 Wątpię by Ansu zagrał a chciałbym.
18
@IronSanHybrid Wyjdzie na 99% Griz, Luis i Messi.
5
@Hiacynk Bayern chyba 8 raz z rzędu.
0
LeBron James zakupił w 2011 2% udziałów w Liverpoolu. Taka tam ciekawostka.
1
@Hiacynk Oglądałem ostatnio jego streama i mówił że jest głodny gry:v