1

Religa i Trzaskowski odrazu 1.Oj słabo.

0

Ale cringe te pytania

7

Żółtek prowadź krolu

4

Andrzej to jest jednak mem

0

@Bykunn nowe czołgi od trumpka

0

@cules100pro Skąd ta pewność że nie przedłuży?

4

0

@masq Yes of course

3

@baczmus Też miałem podobna sytuacje bo mi kocice samochód trzepnal i został mi mały kotek i kotka. Mieli około 4tyg.Wykarnilem i kota oddałem siostrze a kocica mieszka u mnie :d

1

@baczmus Miałem podobna sytuacje i pierwsze dni karmilem ich zwykłym ale średnio im smakowało. Później wujek mi z neta kupił specjalne wraz z butelka i smakowało im. Aż do dziś już w miarę dorosły siedzi obok mnie :v

1

@baczmus Nie powinno im się nic stać ale warto zainwestować w specjalne mleko które ma laktoze witaminy itd. Ja tak karmilem.

3

Aguero na ławce to nie opłaca się oglądać.

0

@S___s Jak mało dla Cb znaczy 100 to próbuj ale jak dużo to odpuść bo to 50/50

2

@student97r Ostatnio to co raz dziwniejsze te pomysły wymyśla.

0

@student97r A co z zawodnikami którzy mają mniejsze kontrakty?Irving jest jednym z najlepiej opłacanych to mu łatwo mówić.

16

@PatrychoO Ktoś musi robić dymy więc będą.

2

@matirix20 Skillowo Piotrek ale większa przyszłość ma Arthur.Przynajmniej według mnie.

0

@Drahenfelst No co nowy pomysł to lepszy z jego strony xD.To mój ulubiony zawodnik ale czasem nie rozumiem jego sposobu myślenia :v

11

@xVENUMx Dziś debata a nie jakies Arsenale i Juventusy

1

Kyrie Irving myśli o stworzeniu własnej ligi.Byłaby to liga stworzona przez samych zawodników.
Wyobrazacie sobie takie cos?Konkurencja z NBA o.o Ale takie coś wymaga przepotęznych nakladów finansowych itd więc chyba będzie musiał grac tam gdzie gra :v

5

@jeyx77x Karne pewnie jakieś wywalczył.

3

@Coutinho007 No Vini dobrze kręci ale jak przychodzi to co najważniejsze to pudłuje na potege.

16

@masq Masz prawo absolutne do tego.Niech każdy zagłosuję na tego kogo chce i gitara.

12

@cat_r37 I dobrze Bayern robi.Nie opłaca się dawać za zawodnika powyżej 80 mln po zerwanych.

2

@IronSanHybrid Odrazu mi się przypomina fb Zielińskiego :v

0

@Coutinho007 Wątpię by Ansu zagrał a chciałbym.

18

@IronSanHybrid Wyjdzie na 99% Griz, Luis i Messi.

5

@Hiacynk Bayern chyba 8 raz z rzędu.

0

LeBron James zakupił w 2011 2% udziałów w Liverpoolu. Taka tam ciekawostka.

1

@Hiacynk Oglądałem ostatnio jego streama i mówił że jest głodny gry:v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?