Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Ooooo.Ile klasyków a telewizor jeden.fckckckck
0
@SHIBA zgadzam się
3
@Europejczyk1980 Ja tam się sondażami wgl nie sugeruje. :v
1
@MESSIah16 Napewno.Tymbardziej ze Lewy jeszcze troche pogra.
4
@itmustbejoke W sumie to nvm po co on wpuszczał Puiga wczoraj.W takim czasie to nawet Messi nic nie pokaże.Już mógł mu chociaż dac z 20-30minut.
1
@student97r I na to czekam az bedzie takim 100% rozgrywajacym.Grzech nie wykorzystywac jego przegladu pola.
0
@Colon Chyba nie.Zawsze tą miałem :d
5
LeBron ładnie się trzyma jak na ten wiek :v
https://pbs.twimg.com/media/Ea2Hd1PU8AEhYSs?format=jpg&name=large
1
@ArterkHD Ja tam wole Milke
0
@Messinio82 Bosak gdyby był w PO to myśle że by łyknął Andrzeja.
3
@Kajtek77 Sprytnie Kajtku
1
@Misugi14 Grają z Lipskiem więc musi taki być.
3
@student97r Chelsea z mistrzem w next sezonie :d
1
@Danny Gaucho Ronaldo 225 na insta o.o
0
@Danny Gaucho Niczego już się nie spodziewam.To po prostu Barcelona ;v
0
Smieszne to w sumie jest że co roku Barcelona wydaje olbrzymi hajs a mówi się że trzeba przebudować pół drużyny. :v
1
Griezmann musi podejmować pojedynki 1na1. Nie po to wchodzi by grać do tyłu. Eh.
0
Najgorzej że zaraz mecz z Atletico.
0
Brakuje zawodnika który da jakiegoś magic passa. To wszystko takie czytelne i wolne.
0
Ale cisza z przodu.
0
Pogba jaki luz. Wow
1
@Chwytliwy Pogba wejdzie i doda troszkę jakości.
5
Ale z de Gei zrobił się placek.
1
@kamilos1214 U mnie normalnie.
1
Twarowski na mikrofonie. Można oglądać :v
0
@Janiama kombinuje tylko wtedy jak pewniaki obstawiam w sts :v
2
@Chwytliwy Ole naprawi United. Już naprawia
1
@Hiacynk Szkoda że bez Pogby
0
@Kluivert_P Może chodziło o Polska siatkówkę?
1
@tommyVERceti wszystkie albumy Eminema do 2010