2

@MesQueUnClub_87 Ooooo.Ile klasyków a telewizor jeden.fckckckck

0

@SHIBA zgadzam się

3

@Europejczyk1980 Ja tam się sondażami wgl nie sugeruje. :v

1

@MESSIah16 Napewno.Tymbardziej ze Lewy jeszcze troche pogra.

4

@itmustbejoke W sumie to nvm po co on wpuszczał Puiga wczoraj.W takim czasie to nawet Messi nic nie pokaże.Już mógł mu chociaż dac z 20-30minut.

1

@student97r I na to czekam az bedzie takim 100% rozgrywajacym.Grzech nie wykorzystywac jego przegladu pola.

0

@Colon Chyba nie.Zawsze tą miałem :d

5

LeBron ładnie się trzyma jak na ten wiek :v
https://pbs.twimg.com/media/Ea2Hd1PU8AEhYSs?format=jpg&name=large

1

@ArterkHD Ja tam wole Milke

0

@Messinio82 Bosak gdyby był w PO to myśle że by łyknął Andrzeja.

3

@Kajtek77 Sprytnie Kajtku

1

@Misugi14 Grają z Lipskiem więc musi taki być.

3

@student97r Chelsea z mistrzem w next sezonie :d

1

@Danny Gaucho Ronaldo 225 na insta o.o

0

@Danny Gaucho Niczego już się nie spodziewam.To po prostu Barcelona ;v

0

Smieszne to w sumie jest że co roku Barcelona wydaje olbrzymi hajs a mówi się że trzeba przebudować pół drużyny. :v

1

Griezmann musi podejmować pojedynki 1na1. Nie po to wchodzi by grać do tyłu. Eh.

0

Najgorzej że zaraz mecz z Atletico.

0

Brakuje zawodnika który da jakiegoś magic passa. To wszystko takie czytelne i wolne.

0

Ale cisza z przodu.

0

Pogba jaki luz. Wow

1

@Chwytliwy Pogba wejdzie i doda troszkę jakości.

5

Ale z de Gei zrobił się placek.

1

@kamilos1214 U mnie normalnie.

1

Twarowski na mikrofonie. Można oglądać :v

0

@Janiama kombinuje tylko wtedy jak pewniaki obstawiam w sts :v

2

@Chwytliwy Ole naprawi United. Już naprawia

1

@Hiacynk Szkoda że bez Pogby

0

@Kluivert_P Może chodziło o Polska siatkówkę?

1

@tommyVERceti wszystkie albumy Eminema do 2010

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?