Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BOTAlpha Idziesz na wariata i uciekasz szybko
2
@DaPi Z czegoś to musi wynikać że nasi pomocnicy praktycznie wgl nie podejmują prób podan tego typu.
3
@kuz A komu tu podawać?Griezmanowi?Suarezowi?Czy Messiemu ktory biega gdzie chce.
0
@Hiacynk Ostatnio gdzies widzialem ankiete wlasnie z tymi panami i delikatnie Raul.
0
Raul czy Fernando Torres?
0
@Avada Kedavra aa to deliaktnie się pomyliłem w moich obliczeniach ;v
19
@BarcaInfo Bedzie na 1/5 pensji Messiego.
9
Jeśli ta wymiana dojdzie do skutku to totalne iksde.
6
@kaziks Jacek Krzynówek
0
@student97r Czekamy na nba ::D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon CB.. Jak ty spokojniutki :d
0
@NeroTFP co zrobisz jak nic nie zrobisz :v
1
@Ramos9248 Musiałbyś zobaczyć sam.
8
@Jacu327 niestety nie brał leków dziś
5
@LuisSalvano skończ juz
1
@tobiasson92 Oni tego nie rozumia.
0
Ale slabiutki mecz Odegarda. Coś nie w formie Norweg.
1
@Messibestplayerintheworld Wygra bo Barcelona jest słaba.
0
@Wojcio drewno ahaggahaha Good brain
0
@MichVeB mecz to mecz
2
@Barwindg haha i jest chorągiew xd
0
Co za czasy. Większe emocje wywołuje mecz Realu niż Barcelony.
2
@Hiacynk Sędziowie mylili się, mylą się i będą się mylić a my musimy to zaakceptować a nie teorie wyjęte z p.
3
Niestety ale na padace która gra obecnie Barcelona to Real korzysta. Wydaje się to nie możliwe by zdobyć 3 pkt we wszystkich meczach jakie zostały. Na własne życzenie Barcelona oddaje/oddała ligę.
0
@shinthps Sam wole filmy bez lektora ale jak leci no to już obejrze :p
20
@Janiama To się wyrównuje bo poziom Bundesligi jest dużo nizszy niz w Angli i Hiszpanii.
1
@BlauGrana1404 Dla mnie najlepszy z tych wszystkich Batmanów jakie wyszły :v
0
@shinthps Eeee tam.Idzie się przyzwyczaić :D
5
Za 30minut na tvn klasyk klasyków a mianowicie Mroczny Rycerz.Polecam mocno osobom które nawet nie oglądały pierwszej części.Chociażby ze względu na Jokera który jest zagrany perfekcyjnie.