0

@Hushovt Za ofensywnie

2

@owczar0005 Barca chce Arthur nie

0

@shinthps niespodziankę?

0

@SeeleyBooth la rambla płacze

0

@Avada Kedavra gdzie on gra wgl

5

@Tomek_TF Jednym meczem to on se może. Tu trzeba regularnosci.

2

@Avada Kedavra ten to dopiero one season wonder

0

@SeeleyBooth No ja też ale jest jak jest. On gra wgl coś w tej niemieckiej?

0

Wchodzi Stepinski. Kiedyś myślałem że coś więcej z niego będzie.

1

@Hushovt Za mała pozycje w klubie ma Kike by posadzić gwiazdy.

2

Na sts kurs na hat - tricka Messiego wynosi 15 a na Suareza 30.
Za czwórkę można wjechać.

1

@Hiacynk I to jeszcze jak czysto.I to kogo.Mbappe który jest kotem jesli chodzi o szybkosc i drybling.

10

Mam właśnie czkawke a za PO mnie nie złapała.Przeklęty Andrzej.

2

@Coutinho007 Chyba że by coś z Fatim kombinować na 9

1

@Messinio82 A ciebie boli że mam gacie od Giorgio Urabniego?

3

@fcbarcafan19 No u niego niestety albo stety widać to przywiązanie do klubu i możliwe że zostanie.

0

@dominik127pl Obecnie chyba Liverpool byłby dla Cb najlepszy.No chyba że chcesz na łatwizne to PSG

0

@Barca1992 Dziś postawiłem na nich siano także może byc ciezko.

1

@Coutinho007 Jeszcze Rashford jest niezły ale za niego to pewnie by chcieli pół składu Barcelony.

6

@Messibestplayerintheworld Tez by się przydał ale akurat mi się marzy na szpicy brazylijczyk jak Suarez zawiesi buty na kołku.

7

@BarcaInfo To dobrze.Może pojawi się chociaż cień szansy na G.Jesusa

5

@bixmix Pierwszy sezon Barcelony od dawna bez trofeów i przynajmniej ci pseudo kibice odejdą i znajdą sobie nowy sezonowy klub.

2

@jeyx77x Trencik Alexanderek Arnold.

8

@Chakalaka hahahahaha.XD

3

@donleo12 Nie kupią Neymara bo ich nie stać.Raz że trzeba mu dać kontrakt na poziomie Messiego a dwa że jego prawa stopa w każdej chwili może wyleciec na wiele,wiele miesięcy.

3

@kerouac Rowniez chodzę w CP.Bardzo sobie cenie tego pana.Solidna firma.

6

@Messibestplayerintheworld Jeśli zagrają tak samo to znaczy że nie zaslugują na mistrza.

1

@kerouac Ja odpuszczam tą memiczną lige

0

@MarioVeB! Życzysz mu gry w Arsenalu?Szkoda go :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?