Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Za ofensywnie
2
@owczar0005 Barca chce Arthur nie
0
@shinthps niespodziankę?
0
@SeeleyBooth la rambla płacze
0
@Avada Kedavra gdzie on gra wgl
5
@Tomek_TF Jednym meczem to on se może. Tu trzeba regularnosci.
2
@Avada Kedavra ten to dopiero one season wonder
0
@SeeleyBooth No ja też ale jest jak jest. On gra wgl coś w tej niemieckiej?
0
Wchodzi Stepinski. Kiedyś myślałem że coś więcej z niego będzie.
1
@Hushovt Za mała pozycje w klubie ma Kike by posadzić gwiazdy.
2
Na sts kurs na hat - tricka Messiego wynosi 15 a na Suareza 30.
Za czwórkę można wjechać.
1
@Hiacynk I to jeszcze jak czysto.I to kogo.Mbappe który jest kotem jesli chodzi o szybkosc i drybling.
10
Mam właśnie czkawke a za PO mnie nie złapała.Przeklęty Andrzej.
2
@VamosRakieta https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQ9uTv5TFb40AAN8O7T0ZAINqWTNNYPQ8VT17Sc2xeIm-Qj0IS4&usqp=CAU
2
@Coutinho007 Chyba że by coś z Fatim kombinować na 9
1
@Messinio82 A ciebie boli że mam gacie od Giorgio Urabniego?
3
@fcbarcafan19 No u niego niestety albo stety widać to przywiązanie do klubu i możliwe że zostanie.
0
@dominik127pl Obecnie chyba Liverpool byłby dla Cb najlepszy.No chyba że chcesz na łatwizne to PSG
0
@Barca1992 Dziś postawiłem na nich siano także może byc ciezko.
1
@Coutinho007 Jeszcze Rashford jest niezły ale za niego to pewnie by chcieli pół składu Barcelony.
6
@Messibestplayerintheworld Tez by się przydał ale akurat mi się marzy na szpicy brazylijczyk jak Suarez zawiesi buty na kołku.
7
@BarcaInfo To dobrze.Może pojawi się chociaż cień szansy na G.Jesusa
5
@bixmix Pierwszy sezon Barcelony od dawna bez trofeów i przynajmniej ci pseudo kibice odejdą i znajdą sobie nowy sezonowy klub.
2
@jeyx77x Trencik Alexanderek Arnold.
8
@Chakalaka hahahahaha.XD
3
@donleo12 Nie kupią Neymara bo ich nie stać.Raz że trzeba mu dać kontrakt na poziomie Messiego a dwa że jego prawa stopa w każdej chwili może wyleciec na wiele,wiele miesięcy.
3
@kerouac Rowniez chodzę w CP.Bardzo sobie cenie tego pana.Solidna firma.
6
@Messibestplayerintheworld Jeśli zagrają tak samo to znaczy że nie zaslugują na mistrza.
1
@kerouac Ja odpuszczam tą memiczną lige
0
@MarioVeB! Życzysz mu gry w Arsenalu?Szkoda go :p