Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kajtek77 zajęty u trampka
5
Komentarz usunięty
1
Lazio ooo wow. Sergejjj
3
Lazio po mistrza.
4
@BARCA_FOR_EVER @MichVeB mialem edytować że jeszcze za Sancho. :)
1
@JimMorrisonFCB wybacz :C
3
@koziar No właśnie. Jest w spadku wiec musi walczyć.
13
@FC1899Barca Jest tylko jeden zawodnik do 23 lat za którego opłaca się dać powyżej 100 i jest to Kylian. Reszta to sztucznie podbita cena.
1
@JimMorrisonFCB już prowadzą :v
0
@Avada Kedavra to pewnie Arthur
1
@Chwytliwy No ma ten przywilej że jest bardzo ciekawym zawodnikiem bo jest piekielnie silny fizycznie ale przy tym bardzo zwinny z piłką. To rzadkie połączenie.
4
@Chwytliwy Od dawna wiadomo że jak jest w formie to topka na świecie.
8
@Ratamahatta Za Arthura może się wymienia.
0
20:26 Trumpek zaprosił Dude na chatę.
1
Pogba jaki freestyle. Wow
1
@Kapitan hawk Mocno szanuje za takie smaczki z tych nolnejmowych lig
0
Ale Martial pięknie gra po tej przerwie. 2:0
0
Anthony Martial 1:0
0
@lucas/catalan ta z m jak miłość oczywiście
2
@lucas/catalan Anna Mucha
4
@Messibestplayerintheworld No w 2009 zjadł wszystkich i to konkretnie.Chociaż ten rok co wykręcił tą niesamowitą liczbe bramek to indywidualnie jak dla mnie najlepszy.Może nawet w historii najlepszy.
1
@Coutinho007 No pewnie że tak
3
Skład United na dziś.
De Gea – Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw – Matić, Fernandes, Pogba – Martial, Rashford, Greenwood
Fajnie że Mason od początku.
3
@Europejczyk1980 Prawdziwy sondaż będzie 28.Reszta to sondaże z dupy.
4
@Nano22 Messiego dopiero docenią jak odejdzie.
1
@Janiama A mi się wydaje że on w Juve może coś fajnego grać.
0
@SonBarcaGoku Kante mocno obniżył loty.
2
@macio_944 Aj Radamel w formie.Co to był za typ.
https://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/1/5/15f2125aefc78f3eef2c1d5968c99135.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1/2&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80
2
@masq Grizi najlepiej jakby biegal gdzieś w okolicy pozycji numer 9/10 a tam zazwyczaj jest Messi.
0
@macio_944 A dziękuje . :D