Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra W sumie to wszyscy mają sznanse na LM xd
2
@MarFan Barcelona nie będzie drugim Milanem.
2
@Coutinho007 Zaraz odpalam fifke 5minut i gotowe :D
2
@kaamil1910 Stegen
Semedo-de Ligt-Lenglet-Alba
Puig-De Jong-Pogba/de Bruyne
Messi-Jesus-Sancho
2
@SeeleyBooth No i w końcu coś ciekawego na tej rambli
5
@kuz Messi przedewszystkim musi być jednym z elementów tej drużyny a nie wszystkim.Dopóki jakiś trener tego nie dostosuje to będzie to wyglądałało tak jak teraz.
4
@NeroTFP Ramos ma większe predyspozycje do tego ale Messi nie jest napewno złym kapitanem.
2
@Danny Gaucho Nie wiedziałem Danny że ty taki fizyk jesteś.
2
Angel Gomes nie przedłuży kontraktu z Manchesterem United. /MEN
@ViscaBarca123 Może do Barcelony go? :v
1
@Jacu327 United ma takie pieniądze ale czy będą chcieli dać aż tyle to nie wiem.
13
@amanter Jaki by nie był trener to wciąż trener i należy mu się szacunek.
1
,, Jeśli Jadon przyjdzie do nas i powie, że chce odejść, a na razie nie było takiego tematu, oraz jeśli znajdzie się klub gotowy zapłacić żądaną przez nas kwotę, to będziemy rozmawiać'' -Watzke
Na miejscu United już bym kombinował w sprawie tego transferu.
5
@cat_r37 Cou w najgorszej?Bez przesady.Miał wiele naprawde fajnych meczy.
9
@NeroTFP Miał pare słabych akcji ale ogólnie dobrze działa.
1
@NeroTFP Messi nie taki kolorowy jak go malują ;vv
11
Wyrzucenie Setienia będzie idealnym podsumowaniem tego klubu.
2
@Tomek_TF kocham ten film. Jego wybitnosc nie zna granic.
4
Ten kto zagrał Bane 'a w Mrocznym Rycerzu to geniusz totalny. Perfekcyjnie zagrany.
2
@LuisSalvano moja osoba nie ma nic do tego
0
@VenoM już znalazłem dziekiii
1
@Colon na Bosaka colonie mój drogi
24
@masa11 głupie porównanie
1
@kerouac Popieram bracie.
2
@Coutinho007 Rok tragiczny pod wieloma względami. Zapomnieć jak najszybciej o tym 2020.
3
@Barca_Big_Moment Nie ma w Polsce takiego czegoś jak lepsze jutro.
0
@VenoM leci gdzieś?
2
@student97r Uwielbialem Lapsa jako piłkarza i w każdym meczu mu mocno kibicuje.
1
Półfinały pucharu Anglii : Chelsea vs United. City vs Arsenal. Mecze odbędą się 18 i 19 lipca na Wembley.
1
@Bykunn w sumie byku... :v
0
Lubelskie zdecydowanie na Dude.